Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit paráznak az emberek, hogy...

Mit paráznak az emberek, hogy ha most nincs hó, akkor márciusban/áprilisban lesz? És ha nem? Akkor mi lesz? Felrobban a világ?

Figyelt kérdés

Az idősek mesélték, hogy sok télre emlékeznek, amikor egy centi hó nem esett, se Januárban, se Áprilisban!


Most mi van, ha most is ez lesz? Vége lesz a Világnak? Lehet a maják erről beszéltek? Elnéztek 2 évet, és most lesz, nem pedig 2012ben?



2014. jan. 14. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt bizony egymás után sok-sok év, amikor nem volt hó. Aztán jöttek a havas évek. Periódikusan váltják az ilyen szakaszok egymást. Hó meg bármikor eshet. Lásd tavaly márc. 15.
2014. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2014. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Többnyire ha megnézed mintha el lennének tolódva az évszakok. Mikor én gyerek voltam november elején megérkezett a hó aztán márciusban már tavaszodott. Az utóbbi pár évben azt vettem észre hogy először karácsonyra tolódott ki az első hó majd új évre, most meg még későbbre, aztán ezzel arányosan tovább is maradt meg a hó, márciusban még bőven meg kellett fagyni, még áprilisban sem mertem virágokat ültetni mert volt hogy fagyott este. Gondolom emiatt aggódnak, hogy megint később érkezik a hó és tovább lesz hideg.
2014. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megfagynak a növények? Hát aztán? Úgyis külföldről jön minden!
2014. jan. 14. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, csak kifagyhat az őszi búza is és sokezer hektár termése odavész...

Szántottak, vetettek, trágyáztak és nem lesz semmi.

Ez azért nagy csapás a gazdaságra.

2014. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát aztán?eddig volt a nagypapámnak 80családja(méhek) s most van 5 kb... Szerinted? Ők abbol egészitik ki a nyugdíjukat. S mindezt 80 évesen,ill papám már 85. Van kis kertjük is,ami ott megterem alma,zöldségek,körte azt esszük az év folyamán.. S nem kell megvenni. Mi nem hozatjuk külföldről a dolgokat,amit lehet saját termésből esszük meg:(


Egyébként tavaly született a fiam,s március 26án, olyan hó esés volt akkor hogy téli kabátot kellett behozatnom amikor mentem haza a kórházból.

2014. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha novemberban van hó, az a baj, ha márciusban, az a baj, ha 35 fok van júliusban, akkor meg az. TÖKMINDEGY, hogy mikor lesz hó, mikor milyen idő van, úgyis mindenkinek sírni fog a szája. Srácok-lányok, az emberiség tönkrecs*szte az ózonréteget meg úgy cakkumpakk az egész bolygót, mit vagytok még ezen meglepődve? Kanadában meg -30 fokok voltak nemrég, én megelégszem a márciusi hóviharokkal helyette.
2014. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy úgyis külföldről hozzák be? És amit nem onnan hoztak be eddig, az most fagyjon le nyugodtan? Képzeld el vannak olyan emberek,a kik nem lusták és van kiskertjük és ott megtermelik, amire egész évben szükségük van, vagy legalább a nagy részét ezzel egészítve ki a jövedelmüket, ami vagy kevés, vagy nincs is. Akkor az is hadd vesszen oda, mert a sok lelketlen multi külföldről is hozat be árut és a magyar terméket iszonyatos magas áron kínálja. Vagy például a fővárosi vásárcsarnokban áruló húsos, aki magyar disznóhúst árul, ami magyar kukoricát evett zárjon be, vagy vegye meg külföldről? Szóval mi, akik még hasznát vesszük a magyar mezőgazdaságnak igen aggódunk, hogy mi lesz ha jön a fagy és a hó és virágzáskor, vagy rügyfakadáskor lefagy minden és az eddigi munkánk és pénzünk kárba vész.
2014. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
80-as években mikor gyerek voltam szilveszter másnapján rövidujjúban fociztunk a 20 fokban. Régen is voltak hülye idők, csak régen senki se hápogta tele a facebookot a siránkozásaival.
2014. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, micsoda primitív kérdés ez mégis: "Megfagynak a növények? Hát aztán? Úgyis külföldről jön minden!"??? Te mi a fenén nőttél fel eddig? Látszik, hogy sült bunkó vagy, hogy még azt sem tudod, hogy mit tett eddig 10-20 éven keresztül anyád a szádba. Hihetetlen!

Látszik a silány agyműködése ennek a kérdezőnek, hiszen bunkó kérdést tet fel az addig türelmesen és intelligensen válaszoló embereknek, szégyen.

2014. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!