Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ahogyan...

Miért van az, hogy ahogyan nincs, úgy van minden?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, mert nem tudom... :/
2013. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetne bővebben? :D
2013. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nos azt gondolnánk,hogy minden úgy történik ahogyan gondoljuk. De lehet,hogy nem teljesen így van. Nem mi irányítjuk a testünket,hanem ő minket. Pontosabban az agyunk. Azt gondolnánk,hogy nincs rossz az életünkben,csak jó. De maga a jó a rossz szerintem. Az életet nem mi irányítjuk,az élet irányít minket. Mi van,ha több dimenzióban élünk,ha van egy párhuzamos világ,ahol ugyan így néz ki minden,csak lehet mondjuk,hogy Én nem itt ülök a gép előtt,hanem pl egy igazgató vagyok vagy pincér,stb. Miért lennének úgy a dolgok,ahogyan gondoljuk. Szerintem ahogyan gondoljuk,az rossz,ahogyan tesszük a dolgainkat,az még rosszabb. Ha meg próbáljuk irányítani a gondolatainkat,a lehető legrosszabb. Fogadjuk el,hogy ahogyan nincs,úgy van minden.:)
2013. dec. 31. 11:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lennének a déja vu érzések? Mégis létezik az a bizonyos párhuzamos világ? Vagy a reinkarnáció? Az emberek agyát átmossák a médián,rádión keresztül és sosem a valóságot mutatják nekik. A NASA letagadja az idegen lények létezését. Akkor minek a szuper titkos körzetek,minek a sok tudományos kísérlet. Ha valami szokatlant vesz észre az ember,a NASA egyből megmagyarázza,hogy az lencse hiba volt,vagy árnyék az űrben vagy valami ilyesmi. Emberek ébredjetek fel,hogy bábuként mozgatnak minket.:)
2013. dec. 31. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes dolog szerintem. De nincs olyan, hogy rossz. Az oroszlán sem rossz, mert megeszi a zebrát. De tegyük fel, hogy van. Ha nincs jó a világon, csak "rossz", akkor nem lennének jó cselekedetek. Már pedig az jó szerintem, hogy rászorulókon segítünk.


De vissza a témához. Azt mondod, párhuzamos univerzum. Lehet hogy van. De akkor nem csak egy. Hanem végtelen. És egyre több. Ha sétálok az utcán, és elfordulok valamerre, négy féle döntésem lehet. Mind a négy megvalósul, más univerzumokban. Az egyikben balra fordulok, a másikban jobbra, a harmadikban semerre hanem megyek tovább egyenesen, a negyedikben hátra. Nem csak kétféle döntés van, hogy egyetlen "párhuzamos univerzum" legyen.


HA. Ha nem én irányítom a testem, hanem a testem engem, akkor hogyan találnám meg a klaviatúrán a betűket? Az agyam irányítja a kezem oda, ahol előzőleg megjegyezte a betűk helyét, a betűkhöz tartozó hangokat, tehát a mondandómat, amit képekben képzelek el, azt fordítom le, közben érdekes módon magamban mondom, amit éppen írok. Ez valóban furcsa téma. "ÉN" Ki az az én? Én honnan tudom hogy mit akarok? Az agyam honnan tudja hogy mit akarok? Egyelőre szerintem az ember saját magát akarja megérteni, ne rögtön az egész világegyetemet.

2013. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5#-ös vagyok


ha akarod, írj privátot, és beszélgethetünk erről :)

2013. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, igen...ha egyszer az agytekervények beindulnak..:)


Igazad van, hogy bábukánt vagyunk mozgatva, ez tény. De gondold csak el, tulajdonképpen amikor elmész egy gyorskajáldába vagy megveszel egy 10000 Forintos farmert, vagy leemeled a polcról a vizet (ami mást gazdagít), amit később megiszol - hiába tudod, hogy te is bábu vagy - mégis megteszed.

Manipulálva vagyunk minden által, de mi legalább felismerjük. Az, hogy a média manipulál tény, de minden, azaz minden.

Minden mögött állhat egy konspiráció, minden mögött, ami valakinek/valakiknek az érdekeit szolgálja.

Dróton rángatott bazári majmok vagyunk, igen.

2013. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
B.Ú.É.K Mindenkinek.:)
2014. jan. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!