Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan (felnőtt) emberről, aki azzal fenyegetőzik, hogy beledugja a másik fejét a wc-be?

Figyelt kérdés
Nem poénból, hanem vérkomolyan, ráadásul több munkatárs füle hallatára.
2014. jan. 14. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megtörténik: irány a rendőrség és a munkaügy, a főnök véleményét meg se kérdezd.
2014. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű lelki terrort én is átéltem és sajnos egy borzalmas fél évet kellett elviselnem lelki terrorban és soha nem tudta egyik csapat tag sem, hogy mikor lesz ő a célpont. Nem és nem, itt csakis a leváltás segít, de radikálisan!
2014. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ezzel fenyegettem meg a főnökömet régebben. Rögtön a torkomnak ugrott és verekedni kezdett. Ma is mosolygok, ha rá gondolok. Szerintem jól tettem, ez a véleményem magamról, mert az illető főnök egy hatalmas világvalag volt, és mindenki a fülét farkát behúzva, vagy csak olyan sértődötten hagyta ott, én legalább jól kicsaptam a balhét, mielőtt leléptem.
2014. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!