Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal az mikor a fiatalokn...

Mire utal az mikor a fiataloknak azt mondják vár rájuk az a bizonyos nagy pofon az élettől?

Figyelt kérdés
Ez szerelmi csalódás vagy ilyesmi?
2014. jan. 17. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen csalódás. Kirúgnak munkából, nem vesznek fel állásra, átvernek, gyakorlatilag bármi ami szívás :)
2014. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először megtapasztalja az ember, hogy nincs minden úgy, ahogy azt szeretné ( a nagyobb jelentőségű dolgokra itt, nem apróságokra ).
2014. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: De az szerintem egy évesen tapasztalod meg először.:)
2014. jan. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát egy évesen nem hiszem hogy megtapasztalod azt, hogy milyen, amikor több éves párkapcsolat után elhagy a párod, vagy megcsal, vagy meghal valakid, akinek még nem kellene (ez furán hangzik, de szerintem érthető, hogy mire gondolok), vagy kirúgják a munkahelyéről, mert leépítés van, vagy felszámolják a céget, vagy ilyesmi.
2014. jan. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy általában a fiataloknak a bajaik még eltörpülnek ahhoz képest, ami vár rájuk. Nemcsak szerelmi csalódás.

Pl. nyafogás, hogy iskolába kell menni, nekem annak idején még köpenyt kellett hordani. Aztán ott álltam az interjún, ahol közölték, hogy az éves szabadság 20 nap. Azt hittem leesek a székről. Egyes munkahelyeken van dress code, nem mehetsz ám akármiben, a hülyéket is el kell viselni. A tanárnak még vissza lehetett pofázni, a főnöknek, a csókos kollégának nem. Persze nem kötelező ilyen helyen dolgozni (mondtam én is fiatalon, hogy majd bezzeg én), de amikor ott vagy, hogy ki kell fizetned a villanyszámlát, kaját is magadnak veszed, minden felelősség a te nyakadban van, akkor rájössz, hogy nem ugrálhatsz meggondolatlanul, különösen ha családod is van.

Arra emlékszem, hogy egy hétig bőgtem 17 évesen mert összevesztem az akkor barátommal, hát így utólag visszagondolva lepkef..ng volt ahhoz képest, hogy évekkel később a férjemmel üvöltöztünk mert becsajozott, én meg ott álltam nagy hassal meg egy kicsi gyerekkel. A következő évek meg maga volt a pokol a válásig. Nem pofon volt az, hanem K.O.

2014. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Azért kérdezem egyébként mert én is megkaptam már ezt.Annak ellenére hogy bár fiatal vagyok de már voltak csalódások az életemben és bár van egy furcsa világlátásom de határozottan eltudom különíteni milyen volt gyerekként pl amikor még olyanokban is megbíztam élből akik bizony azóta csalódást okoztak.Halt már meg szülőm is még a középiskola alatt amit csak jó sokára tudtam felfogni...na meg ugye a következmények amik ezek után jöttek...a gyerekkorom sem volt piskóta bár tudom elcsépelten hangzik hogy mindig ki voltam közösítve és sok bántást megalázást kaptam.És tudom ki tudja még mi vár rám az embert érhetik meglepetések...de igazából azt veszem észre vannak emberek akiket zavar ha megpróbálod az életet a rossz tapasztalatok ellenére is pozitívan látni.Mindenáron beléd akarják sulykolni hogy az élet egy csalódás pedig ha így állsz hozzá az élethez minden csak rosszabb nem igaz?
2014. jan. 17. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami nem öl meg az megerősít.
2014. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!