Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt a legborzalmasa...

Nektek mi volt a legborzalmasabb látvány amit embertől láttatok?

Figyelt kérdés
Nekem az amikor szabad strandon egy "anya" szoptatta a kisbabáját és a másik kezében meg cigaretta volt és az összes füst a kisbabára szállt... 4-5 éve történt azóta is bánom hogy nem szidtam le a csak fejét.. Undorító féreg volt!!

2014. jan. 17. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Nőként azt mondom, hogy a nyilvános szoptatás igazán c..gány stílus, s nem civilizált emberekhez méltó, sehol sem publikus helyeken, hanem valahogy elfordulva, nyugodtabb helyen végezni, mégicsak egy ember rejtettebb, szemérmesebb testrészéről van szó. Ezt valahogy oktatni kellene, vagy szabályozni.

Másik gusztustalan dolog nyilvános helyen az, amikor a pasi a f..rkát vakarja vagy helyezi a szerszámát, vagy ki tudja mit csinál :)). Ha én egyszer nem nyúlok magamhoz és nem vakargatom magam intim helyeken, akkor valahogy egy pasitól is elvárható lenne ez. Vagy ha pl. a melleimmet kell egy kicsit elrendeznem blúzban-melltartóban, azt akkor is a mellékhelyiségen csinálom.

2014. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

Csak most fedezem fel, mennyi büdös bunkó van ezen a fórumon.

Tele előítélettel, és minden józan paraszt észt nélkülözve.

2014. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Mi volt ebben az előítélet? az hogy egy retkes román cigány utcán szoptassa a gyerekét? vagy az hogy egy hajléktalan kiveri nyilvánosan? Te se vagy különb náluk ha véded őket!
2014. jan. 17. 14:20
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Nyilvános szoptatással nincs baj, ha el van takarva. Egy kendőt mindenki be tud szerezni. De hogy félmeztelen az anya és lóg a mellén a gyerek...
2014. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

14-es: igen, pontosan és ugyanakkor supermarketekben több helyen is van kijelölt hely a pelenkázásra-szoptatásra. Ízlésesebb fiatal anyukáknál láttam hosszabb anyagot-kendőt, amit maguk köré tekernek és abban hordják a gyermeket, hasonlóan a kenguruhoz, s így takarta el gyermekét parkban.

Az sem teljesen egészséges, ha tömegbe viszed a gyereket: nagy a szmog és miközben sodródik és szalad a nép pl. buszhoz, metróhoz bármikor véletlenül neked mehetnek, megüthetnek a gyerekkel együtt.

2014. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Az, amikor egyik rokonomat láttam pár nappal halála előtt, oxigénnel az orrában, 40 kilósra lefogyva, félrebeszélve, öntudatlanul, tehetetlenül, kiszolgáltatva...borzasztó volt...
2014. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%
Mikor a cigányasszony a 40 fokban nézegette 5 percig a szőrös hónalját...
2014. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%

1. Amikor a csöves kinyitotta a kukát és ki volt öntve valami főzelékféle vagy szósz és belenyalt, majdnem elokádtam magam.


2. Amikor az általános iskolai (!) kémiatanár, mellesleg ő volt a diri, a hetedikesek orra alá bagózott a kémiaórán. Természetesen az első padban ültem. Mindenki tudta a suliban, de ugye a dirinek nem lehetett szólni.


3. Amikor éjjel tévézés közben nagy szirénázásra lettünk figyelmesek, mintha megálltak volna a ház előtt. Kimentünk az erkélyre, mi van, és ott feküdt a járdán a harmadikon lakó egyik nő (fiatal), bugyiban, melltartóban, leugrott. Pont a buszmegállóba esett, még jó, hogy éjjel volt és nem volt ott senki.


4. Amikor imádott szerelmem, aki nagyon helyes és bájos volt, 2 év leforgása alatt egy több mint 100 kilós, tokás, hurkás, oszloplábú, ráncos ötvenessé varázsolta magát, 30 évesen. Ennek titka: napi 2 liter kóla, gyorsétterem, este 11-kor bezabálás, sok zsíros sajt, édesség, ülőmunka, de mellette semmi mozgás, még séta sem, még házimunka sem. Csak ülés és tanulás, netezés - nő létére. Szörnyű volt végignéznem, ahogy a karrierért tönkretette a szépségét és egy zsírpacnivá alázta magát.

2014. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%

Többen elítélően említettétek a férfiak nyilvános hugyozását amit jobb érzésű ember nem is pàrtolhat.

Ugyanakkor lehet olyan azonnali kényszerítő ok - mint pl. egy prosztata gyulladás- amikor dönteni kell, hogy a bokor vagy a nadrág.

Persze ilyenkor is lehet és kell is törekedni arra, hogy a legkevésbé legyen exhibicionista jellege a történetnek.

márc. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!