Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is éreztétek már hogy...

Ti is éreztétek már hogy bizonyos emberek felsőbb rendűnek gondolják magukat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Igen én is az vagyok, mert nem nézek Való Világot, nincs Facebookom nem nézek TV-t se, hanem egész nap erről beszélek minden fórumon de ha épp nem akkor az angol, német tudásomat fitogtatom.

Mert ha ezt elmondom mindig rám tör az "értelmiségi vagyok" érzés:)

2014. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem van egy ilyen ismerősöm iskolában, aki folyton éreztete velem, hogy ő jobb. Oo De amúgy kedves volt, csak éreztette velem. Valahogyan, nem tudom miképp.


13/L

2014. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak azért látod igy, mert irigy vagy az illetőre, és gyúlölet van a szívedben már beépülve. Az illető ha a világ legnormálisabb embere, te elötted akkor is igy lesz, mert gyúlölöd.
2014. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy barátom akinek mindig meg kellett mutatnia hogy ő a jobb mindenben. A vége az lett hogy kiügyeskedtük hogy minden munkát örömmel végezzen el, mert ő úgyis jobb benne :D
2014. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen volt 1-2 ilyen ismerős, akik kedves, rendesnek mutatják magukat, de valójában meg lenézőek másokkal. És nem is arról van szó hogy magát istenítené, hanem engem néz le, és kifejezetten azt érezteti mintha ő lenne a felsőbb rendű...de mondjuk az ilyen ember ennyit is ér.
2014. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki többnek, jobbnak, okosabbnak, műveltebbnek gondolja magát másoknál. Nehéz belátnunk, hogy tömegarcok vagyunk. :)
2014. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!