Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon ideges vagyok,...

Ha nagyon ideges vagyok, akkor miért kezdek el könnyezni?

Figyelt kérdés
Nemrég azért lettem nagyon ideges(kb 200 lehetett a pulzusom), mert egy olyan srác, akit rohadtul utálok, aki 2 éve csak néz, amikor szembe jön velem, aki egy rohadt kétszínű emberke, beszélgetett a barátnőmmel. A Bnőm azt mondta, hogy nem ér rá aznap...ezt azért mondta, mert tudja, hogy utálom azt a gyökeret. Ezen annyira ideges lettem, hogy megindultam a srác felé, hogy szétverem, ketten nem bírtak lefogni de közben ilyen sírás szerű érzés kerülgetett. Alig tudtam beszélni meg a könnyemből is több volt a szememben. A hangsúly azon van, hogy mitől kerülget ilyen sírás szerű érzés, amikor rohadt ideges vagyok? Azt tudni kell rólam, hogy alapból nagyon nyugodt, normális, tűrő emberke vagyok, de ha felhúznak, akkor ott nincs megállás.
2014. jan. 18. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ... erre én is kiváncsi vagyok ..://
2014. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
dettó
2014. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig szeretem a barátnőim de nincs igényem rá,h hétköznap este kilencig náluk legyek vagy fordítva.
2014. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs rossz kérdéshez írtam.
2014. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!