Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, hogy elöl a...

Szerintetek gáz, hogy elöl a homlokomat eltakaró hajam kékes szinezetű?

Figyelt kérdés
Legalább annyira legyen értelmes a válasz, mint a kérdés. Alapból nagyon sötét barna a hajam, csak azért, kellene néhány hasznos válasz, hogy ha kimegyek az utcára, hányan hinnének rólam téves feltételezést. Köszi mindenkinek. :)

2014. jan. 19. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobj.egy kepet :)
2014. jan. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LAZADJ!!!
2014. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Barna hajban szerintem jól mutat a kék, de lehetőleg ne csak azért csináld meg, mert "divat", hanem csak ha tényleg tetszene és jól éreznéd magad úgy. Ha pedig félsz a beszólogatóktól, vagy kínosnak éreznéd így mutatkozni, inkább ne fesd be, vagy ha már befestetted, fesd vissza.
2014. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem igazából tetszik, és akarom is. Nem divatból, hanem csak ezért. Amúgy lehet, nem mondtam hogy fiú vagyok, tehát (nem t'om, gondlta-e valaki, hogy lány írta ezt a kèrdést) próbáljatok meg egy fiút elképzeli.


Kép is kell? Egy pillanat, mindjárt valahogy felrakok egyet... :)

2014. jan. 19. 13:37
 5/5 anonim válasza:
Én bírom a színes hajú srácokat ^^ de amúgy attól függ ,hogy milyen hosszú a hajad. :)
2014. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!