Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagynak tartom a homlokomat....

Nagynak tartom a homlokomat. Milyen haj állna még is normálisan illetve ami most van, az tényleg nem jó a nagy homlokhoz? (Lent)

Figyelt kérdés

A lenti képeim szerint hordom mindig a hajam és igazából én mindig ehhez ragaszkodom, hogy kicsit tarajos legyen. :-)


A fodrász szerint viszont ez nem jó, mert ahogy most hordom kiemeli hogy nagy a homlokom, így kénytelen vagyok hagyni neki és másmilyen frizurát csinál amik nekem nem tetszenek és mindig visszaállítom ilyenre, de igazából alapból is ilyen, csak húzok egyet a fejemen és beáll ilyenre. (a fodrász az ilyen kócosra csinálja hátúl,stb..)


Viszont a nagyon hosszú tarajos hajat nem szeretem, csak az ilyen rövidebb stílusban.


Világ életembe ilyen hajam volt, sosem volt hosszú hajam, de elől lehet hagynom kéne nőni? Vagy szerintetek jó az, ahogy eddig hordtam?


(ne haragudjatok, hogy kitakartam a kép nagy részét, de nem szeretném ha probléma lenne belőle)


[link]

[link]


[link] (rövidre lenyírt hajam géppel)


[link] (ezt az a fodrász csinálta ahová régen jártam. Ilyesmi a hajam máig is, csak zselé nélkül)


2012. nov. 12. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy homlok, ez tök átlagos.

Első két képen jó a hossza meg minden, viszont jobban állna ha oldalt is olyan hosszú lenne mint a tarajos részen. Amúgy semmi gond vele.

2012. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!