Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az ukrán emberek?...

Milyenek az ukrán emberek? Kedvesek / mogorvák? Hogyan viszonyulnak hozzánk?

Figyelt kérdés
Most elsősorban nem Kárpátaljára gondolok, ott biztos vannak konfliktusok. Azt is tudom, nem lehet erre általánosságban felelni, de ha van személyes tapsztalatod ukránnal, azt szívesen veszem. Köszi!

2014. jan. 19. 14:31
 1/5 anonim válasza:
9%
mogorvák
2014. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Xarabb helyzetük ellenére kevésbé búvalbaxottabb mint a magyarországiak.
2014. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy baráti társaságba járt két kárpátaljai származású magyar, mindkettő értelmiségi, egy nő és egy férfi. Nagyon távolságtartónak érzékeltem őket ,az egyikkel több éven át fodultam meg azonos körben.


Szóval épp csak ennyi tapasztalatom van, ebből nem lehet általánosítani, de talán ha sokan válaszolnak neked... összeadódnak a tapasztalatok. Bár néhány száz ember leírásából is nehéz megítélni Európa (Oroszországot nem számítva) legnagyobb országának lakóit.


Ráadásul ukránt nem ismerek, csak kárpátaljai magyart. Találkoztam párszor már ukránokkal is, de hasonló benyomásom volt róluk.

2014. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ukrajnai magyar vagyok, így tehát rengeteg tapasztalatom van. Ha érdekel, leírhatom, ha még aktuális.
2014. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, köszi! :)
2014. aug. 9. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!