Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk nektek bejön ha egy...

Fiuk nektek bejön ha egy lánynak van fültágitoja és rock zenét hallgat? Nektek hány kg-nál kezdödik hogy dagadt egy csaj?

Figyelt kérdés
14-20 között válaszoljatok csak.
2014. jan. 19. 14:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát heti 4x van tesim + csütörtökön 2 és nem mondom magamat annak a kövér lánynak de azért van valami rajtam
2014. jan. 19. 19:10
 12/15 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy kövér vagy... csak azt tanácsoltzm, h jobb megelőzni a bajt :)
2014. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Alaque ***** válasza:
Jaj de szeretem, mikor valaki meglát egy háromjegyű számot, gyorsan társít mellé egy kétjegyűt, és akkor eldönti, hogy aki nem ennyi kiló, az kövér/sovány/alultáplált/túltáplált/szép/csúnya/jó/rossz, közben meg egy képet sem látott még az illetőről. Droid.
2014. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, bocsi, de szerintem nagyon el vagy hízva.
2014. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Alaque ***** válasza:
A dagadtság belülről fakad. Valaki 80 kilósan is teltkarcsú, míg van aki már 65 kilósan hájas. Kiállás kérdése.
2014. márc. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!