Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 65kg,16/F,176cm magas vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

65kg,16/F,176cm magas vagyok, se nem feszülnek rajtam a kockák és nem is vagyok dagadt ( szerintem ) lánykonak ez bejön?

Figyelt kérdés
...
2012. júl. 18. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szar-jál sünt
2012. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyökér vagy 1
2012. júl. 18. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy tévhit hogy a lányok csak az izmos pasikra buknak.Vannak olyanok akiknek csak izmos pasik kellenek de a többségnek az a lényeg hogy jóképű legyen
2012. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sportoltál valaha valamit?

Mert annál nincs gusztustalanabb, mint egy petyhüdt testű fiú.

Akkor már inkább legyen vékony, vagy kicsit ducibb, de izmos.

2012. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Verseny szinten: úsztam, fociztam, kosaraztam, atlétikáztam, de ficamos a térdem úgyhogy az utobbi időbe semmitse tudtam sportolni...
2012. júl. 18. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
kép?:)
2012. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Remélem még visszajössz ide.Linkelj már nekem légyszíves egy képet,milyenek azok a petyhüdt testű fiúk? :D Mert ilyen szóról még sosem hallottam,de kíváncsi vagyok rá hogy mi az :D

2012. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OFF

# 8!

Létezik ilyen szó, de szerintem itt nem jól használtan az 5-ös hozzászóló. A "sosemvolt" izom nem lehet petyhüdt.


ON

Ha sportoltál, akkor rendben vagy. Én is hasonló vagyok (csak idősebb). Egy kis előnyt jelent...

2012. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ilyen, vagy bármely oldalakon kitenni a képeimet, de igy ( még ''ficamosan'' is ) de a biciklit még űzöm bár azt már nem verseny szinten
2012. júl. 19. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!