Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért osztják meg...

A nők miért osztják meg facebookon állandóan hogy éppen mit csinálnak vagy hogy hogyan éreznek, mikor a kutyát sem érdekli?

Figyelt kérdés

"csodálatos este Ramival :$:*"

"gen,igen,igeeeeeeeen!!!!!!! *.* :)) mozizás "

"Január 19. bar minden nap ilyen csodalatos lenne :)"

"köszönöm, hogy vagy nekem (L)"

"unatkozok..."

"BolDoG *.*"


És ez csak a mai termés. Nem tinicsajokról van szó, hanem 20-25 évesekről.


Meg állandóan közhelyes choelco idézeteket másolnak be. És ott van a "hú mekkora party" mikor a csaj egész bulin egy helyben szótlanul ül és ezt írja ki...


2014. jan. 19. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Nő vagyok, de még SOHA nem írtam ki ilyesmit se Facebook-ra, se máshova - és nem is tervezem.

Ne általánosíts...

Szerintem ez nagyon nevetséges és gyerekes dolog...

28/N

2014. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Közlöm h én is nő vagyok és nyugodtan rá nézhetsz az adatlapomra mert én soha nem írok ki semmit!!! Szerintem se általánosíts.... 16/L
2014. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Általában a nők csinálnak ilyet, a férfiak meg nem. A kérdés adott.
2014. jan. 19. 15:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak néhány ilyen ismerősöm van, de van köztünk nő és férfi is, tini és idős is, szóval én nem vettem észre, hogy ezt csak nők csinálnák. Engem nem zavar, inkább jókat röhögök rajta, hogy van, aki képes ilyeneket kiírni :D
2014. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs elég férfi ismerősöd, amin meg se lepődök....de pont ugyanúgy megosztanak a férfiak is ilyet, nem csak a fiúkák. Erre való a facebook, szép lenne hogy ha üres lenne minden az emberek meg csak úgy fent lennének. Ha nem akarod olvasni akkor töröld az ilyeneket.
2014. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sok férfi ismerősöm posztolja, hogy hol van, mit csinál, én meg sosem. Talán mert a gyerkőc mellett nincs rá időm. Meg igényem se.
2014. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Minek általánosítod a nőket?

Lány létemre semmi ilyet nem szoktam megosztani,viszont egyre több fiúnál látom,arról nem is beszélve,hogy ők is rászoktak az ostoba idézetekre.

Attól,hogy van néhány ilyen ismerősöd nem kéne mindenkit ilyennek tartani.

20L

2014. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1. megjegyzés: inkább a feltűnési viszketegségben szenvedő kistinik írnak ki ilyesmiket, és nem a "nők".

2. megjegyzés: a másik nemnél is előfordul hasonló jelenség, csak a kiírások témája és tartalma némileg más.

3. megjegyzés: miért zavar ez téged? Miért baj az, ha valaki nem azért regisztrál oda, hogy némán, amolyan online telefonkönyvként használja?

4. megjegyzés: ha meg ennyire zavar, ki tudod venni a nem tetsző személyeket a hírfolyamodból.

[link]

2014. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem nincsenek ilyen mélyenszántó és magasröptű szösszenetek az üzenőfalamon, mert megválogatom hogy kit igazolok vissza ismerősnek.


szerintem kár általánosítani, vannak pasik is, akik telenyálazzák a falat mindenféle "romantikus" ostobaságokkal.

2014. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van elgg ilyen ismerősöm, nem csak nő, hanem férfi is.

Mit esznek-isznak, merre járnak, hol rúgnak be épp, kivel, gps alapú alkalmazások tömkelege, hogy ő épp a Margitszigeten fut vagy a Starbucksban iszik... kit érdekel? + pasiknál a jó csajok képei.

Néha szoktam már csak felnézni, de az információ 80%-a felesleges hülyeség.

Az alkalmazásokat tiltottam, a nagyon idiótákat szintén, de ettől még mindig találkozom hasonlókkal.

Egyik "kedvenc" aki a személyes üziket is a falán beszéli meg és a napja minden mozzanatát kiírja, "épp a wc-n unatkozom" jelleggel, a VV-t is nézi és óránként értesít, mit látott. Volt munkatárs, -még- nem tiltottam le.

2014. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!