Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy lány, aki állandóan...

Van egy lány, aki állandóan majmol facebookon. Megosztja a képeim, a posztjaim, mindenhez odakommentel. Stb. Blokkolni nem akarom, de mit csináljak, hogy ne láthassa az üzenőfalam meg az adatlapom? Csak mondjuk üzenni tudjunk egymásnak?

Figyelt kérdés
amúgy egész jóban vagyunk, meg úgymond hivatalból kapcsolatban is kell maradnunk valamilyen szinten, elég sok közös programra járunk, mertmindketten szeretünk valamit, stb... De ettől, hogy állandóan utánoz megőrülök. 22 évesek vagyunk... Komolyan ez a kérdés most olyan mintha egy 12 éves írta volna, de tényleg nagyon idegesít :S
2013. jún. 11. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van barátnőd?

Ha nincs, akkor van 1 jelentkező rá szerintem xD

2013. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lány vagyok :D A csajnak meg alakulgat egy kapcsolata. De akár jó meglátás is lehetne:D Csak én azt nem értem, hogy miért gondolja azt, hogy az én képeim, az bárkit is érdekel... elég sok úgymond cuki képet töltök fel a kutyáimról, ezeket állanóan megosztja. Mi van, látja nálam a sok like-ot, és lájkhiánya van? :D
2013. jún. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!