Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ellenszenves férfi tulajdonságok?

Ellenszenves férfi tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen feltettek egy kérdést az ellenkező nem nem túl vonzó tulajdonságaikról.


Most én visszakérdezném, hogy mik azok a típikus "férfidolgok", amik ellenszenvessé teszik a férfiakat?



2014. jan. 19. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lányos viselkedés, öltözködés.
2014. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bunkóság és a "büszke vagyok arra, hogy ostoba vagyok" életérzés. Valamint az se imponáló szerintem, ha túlzottan szexuális "vicceket" mondanak.
2014. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha hagyják, hogy az ösztönlény énjük irányítsa őket, és az észt-érzelmet is ezután helyezik, ennek eredményeképp f**fejként viselkednek, az elég gyakori és visszataszító szerintem.
2014. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kettes kiválóan összefoglalta. Amikor egy férfi azt sugározza hogy ő tuti mindent jobban tud csak azért mert férfi, hát akkor kinyílik a bicska a zsebemben. A kevéssé palástolt böfögés, turházás, krákogás. Ha az illető annyira beleéli magát valamilyen témába, hogy 20 percen át beszél róla anélkül hogy érdekelné a véleményem, vagy egyáltalán a tény hogy érdekel-e a téma. Amikor diszkréten megszagolja a kezét amivel a farkát vakarta.
2014. jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

amikor poénkodnak, de ha visszapasszolod a labdát, akkor elkezdik magyarázni, hogy ők csak vicceltek...

A humoros nő nekik annyit tesz, hogy röhög a vicceiken.

2014. jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es, ha másmilyen lennél Te is, talán más emberek lennének a környezetedben...
2014. jan. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kivagyiság,önzés, nagyképűség, zsugoriság, egoizmus, trágár beszéd.


Egyszerűen taszít akinél észre veszem, és nem is bírok hosszabb időt tölteni az ilyen "entellektüel" társaságában.

2014. jan. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Captain Hindsight ***** válasza:
8%
szegénység,csóróság
2014. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sztorizgatás 24 órában, intelligencia hiány, érzéketlenség, túlérzékenység, mamaragaszkodás, ápolatlanság, kivagyiság, no meg ha nem képes egy pasi belátni, hogy ő is hibázhat, ezért mindig a nőre rakja a felelősséget, akkor is ha az esze tudja hogy nincs igaza. Nőies megjelenés. /rózsaszín ing, szűk szárú farmer stb./


Persze ezek a tulajdonságok mindkét nemnél egyformán zavaróak szerintem. Kivéve a nőiességet.

2014. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
agresszivitás minden ok nélkül, intelligencia hiány, nem csinál semmit életmód, bűnözés, mindenből viccet csinál, érzelemmentesség (főleg az,ha nem mutatja ki,hogy szeret)
2014. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!