Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ikrek férfi tulajdonságok...

Ikrek férfi tulajdonságok általánosságban mennyire igazak?

Figyelt kérdés

Korábban nem hittem a horoszkópokban ,de akárhány ikrek csillagjegyű pasival összejöttem, mindegyik ugyanolyan volt!

Szerette a változatosságot, nőkben is, nem volt igazán hűséges tipus.

Nem tudom mennyire van köze ehhez, de bennük egyszerüen nem lehetett megbizni! Olyan mintha kettős arcuk lenne, és nem birják féken tartani a vadászösztönüket.

Más csllagjeggyel rendelkezőknek pedig más miatt kellett csaldni, de az ikrek ilyen volt! :((


2011. nov. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
en ikrek pasi vagyok,hat sajnos altalaban igazak,neha en sajat magamon is meglepödöm,mint,ha tenyleg 2 szemelyisegem lenne,annyira szeretnek 2eletet elni egyszerre...de azt hozzatennem,hogy,mint ember erzekeny vagyok es,mint barat nagyon megbizhato!
2011. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(az én ikrek ismerősőm nem kétarcú..vadászösztön sem jell.) viszont nagyon jellemző, hogy gyorsak, ügyesek. Mozgásban is, gondolkodásban is.

Az uralkodó bolygó a Mercurius. Ha zenét tanulnak és szorgalmasak -virtuózok lehetnek (Kocsis Z zongoraművész is ikrek,sok van köztük:)

2011. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tulajdonságoknak semmi köze ahhoz, hogy mikor születtél.

Szóval tégy úgy, ahogy előtte: ne higgy a mesében.

2011. nov. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!