Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a mai párválasztásnál a legfontosabb tulajdonságok az hogy a nő nőies csinos szexi legyen a férfi meg férfias legyen?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy fontosak ezek a tulajdonságok, de nem a legfontosabbak, de én ennek ellenére úgy látom, hogy a párválasztásnál, ezek a legfontosabb tulajdonságok a másik nem számára, hogy kitudja élni a nő nőiességét a férfi férfiasságát és ahhoz ilyen pár kell.

Sajnos úgy vettem észre, hogy egyéb emberi tulajdonságok is fontosak, úgy, mint okosság kedvesség stb,..... de ezek nem a legfontosabbak a mai párválasztásnál.


2013. febr. 26. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez elgé egyértelmű.... A nőnek férfi kell, a férfinak pedig nő. Mi más lenne ennél alapabb? Utána jöhet a többi.
2013. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es, igen de régen messze nem volt ennyire fontos, messze nem voltak ennyire csinosak a nők, Nagypapám is kis tutyi mutyi mulya ember volt, meg az akkori nők is egyszerű leányzók voltak
2013. febr. 26. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a tökéletesség alapelvárás sajnos. És ezen FELÜL kell még jópár plusz a sikerhez...
2013. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy jobban örülök egy normális egyszerű leányzónak, mint aki most robbant ki a szépségszalonból. Lehet én vagyok akkor a maradi?


Természetes szépséget nem pótolják a mindenféle kiegészítők (smink, műszempilla, hajfestés stb), és nem akarok úgy ébredni reggel, hogy oldalra fordulok, felébresztem a leányzót,és hirtelen infarktusban elpatkolok.

2013. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
most az a lényeg hogy a legtöbb nőnek az kell hogy a pasi legyen minnél pénzesebb legyen jó kocsi hatalmas ház és minden hétvégén verje el a pénzt. a sok pasinak meg a plázacicák kellenek. Én az egyszerű nőket szeretem akik szórakozóhelytől mentesek
2013. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy nő legyen nőies ettől vonzó találkoztam fiús lányal irritáló egyszerűen nincs is kedvem megismerni ... azok nagyonfontos túlajdonságok de a párválasztási mechanizmus első lépcsője a vonzalom ha az nincs akk kár erőltetni legalább is nekem 22 f persze hogy fontosak az emberi tulajdonságok sőt fontosabbak hószútávon, de ezket egyből amúgysem tudod meg ehez is idő kell.Szóval nem fontosabb hanem elsőrendübb.Mondjuk tény hogy egyre felszínesebb a világ de neked kell aalkalmazkodnod a volághoz mert forditva esélytelen :)
2013. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok általánosítani, kivételek mindig vannak, de azért van abban igazság, amit írsz. Egyébként vannak, akiknek fontos az okosság, kedvesség, stb., de azért ritkán ezek az elsődleges szempontok.
2013. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még az előző vagyok régen nemvolt enyire versenyhelyzet az emberek között és ez motiválja öket a jobb külsőre ami szerintem jó.
2013. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Szóval nem fontosabb hanem elsőrendübb.Mondjuk tény hogy egyre felszínesebb a világ de neked kell aalkalmazkodnod a volághoz mert forditva esélytelen :)"

Ha nem alkalmazkodok, akkor sose lesz párom?

2013. febr. 26. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ha a 15-18 éves korosztályt kivesszük akkor ez a normális ez szerintem egyértelmű.

"a nő nőies csinos szexi legyen a férfi meg férfias legyen"

2013. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!