Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogy érti? Mit akar mondani?

Ezt hogy érti? Mit akar mondani?

Figyelt kérdés

"Eddig álarc mögött bujkáltam de félek, hogy most lerántják rólam. Kérlek ne ítélj el!"

Ezt egy olyan írta aki kedves,aranyos,vicces,jó fej és mindenki barátja. De ez amit írt az derült égből a villámcsapás.


2014. jan. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem az igazi énjét mutatta, megjátszotta magát.

Például van egy személye akit te csendesnek,visszahúzódónak,kedves,segítőkésznek ismersz. De lehet, hogy közben rendszeresen bulizik,alkoholizál,"rossz" társaságban jár.

2014. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van valami titka, vagy félreismerik folyamatosan mások.
2014. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd kiderül, nem?

Én arra gondolnék, hogy van valami problémája, gondja, amiről mások nem tudnak, mert nem beszélt róla sose, és nem is gondolták róla, mert vidám, vicces.

2014. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, felesleges elméleteket gyártanod, és más emberek ötleteit kérned.És senki nem itéli el a másik embert:)
2014. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem is szoktam ítélkezni mások felett és ezt ő is tudja

mégis ezt írta.

2014. jan. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!