Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak egy zsarnok...

Mit csináljak egy zsarnok liba osztálytársnőmmel? 14/L

Figyelt kérdés
Ha nem úgy van, ahogy nagysága akarja, akkor pokollá teszi az életet. Ezért ink. mindenki jóban van vele. De én ezt már nem bírom! Egész héten én törlöm a táblát és azt mondtam, h légyszi töröld le te, ő meg azt állította, h ő törölt mindig, mikor csak 1x. Elmentem, és ő utál engem és azt mondta: Ezt még nagyon meg fogd bánni! Félek tőle, véleményeket és tanácsokat kérek, köszi :)

2014. jan. 23. 21:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl száműzhetnéd azt a szót a szótáradból, hogy "légyszi"



Helyette mond ezt:


Ha nem törlöd le azonnal azt a qrva táblát, úgy pofánbszlak a vizes szivaccsal, hogy a taknyodon csúszol a klozetig!


Anyádat meg ne keresd, el kellett vinnem kaparásra!

2014. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Tudod a fizikai erőszak mindenre megoldás, fojtogathatnád, esetleg a haját is kitéphetnéd, vagy amikor nem figyel tehetnél késeket a székére. A lényeg, hogy ne legyen bizonyíték.
2014. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Tudod, én úgy vettem észre, hogy hiába mondják, hogy nem vagyunk állatok, mégis azok vagyunk. Szóval mutasd meg ki vagy, dominánsabbnak kell lenned mint ő. Amúgy mégis mit tehet veled? Kicsúfol? Röhögd ki...
2014. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

ne mutasd ki, hogy tartasz tőle: általában az ilyen "agresszorok" ebből "táplálkoznak, ez élteti őket.

egyszer kell neki határozottan, ám nyugodtan visszaszólni, hogy nehogy azt higgye, hogy csak az lehet amit ő akar.

minden egyes beszólására határozottan és nyugodtan kell reagálni, ha azt látja, hogy nem tud felhúzni, akkor oda a "játéka".

valamint a legtöbb ilyen lány (ember) hihetetlen primitív. ezzel is könnyen meglehet őket fogni, sokszor ez okozza azt, hogy uralkodni akarnak a másikon. nem kell róla tudomást venni, vagy mint írtam higgadtan lereagálni a dolgot úgy, hogy nem süllyedsz le az ő szintjére. tudom, nehéz dolog, de kifizetődő.

nem kell tőle félni, tudod van az a mondás: amelyik kutya ugat, az nem harap. na, hát nála is valószínűleg ez áll fenn, mint a legtöbb esetben. ha meg neked menne, vagy ilyesmire kerül sor, adj neki!-bár ez ritkán szokott előfordulni, legalábbis a legtöbb esetben szóval helyre lehet rakni az adott személyt. azért érzi magát "többnek" nálatok, mert megteheti, mert ti megengeditek neki. csak egyvalakinek kell vele szembemenni és a többiek támogatni fogják azt.

2014. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz, de szemtanúja lenne mindenki. Azonkívül van egy csicsikása, aki ma is megvédte. engem meg senki :(És lehet, hogy engem tart csak vetélytárnak (nem a tanulás terén)komolyzene, zongora, rajz, kreativitás és énekhang, szóval kijelenthetem, az ellenségem és egész héten én töröltem. Nem is beszélve arról, hogy még mindig undok, és mikor letöröltem a táblát azt mondtam neki: Remélem, hogy most örülsz tökély hercegnő! Mert külömben lehülyézne, meg is teszi. Azt hittem leáll a piszkálással 7.-ben :(
2014. jan. 24. 17:45
 6/38 anonim ***** válasza:
esetleg leszúrhatnád a mosdóban, miközben pisil
2014. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Van lelkiismeretem, ôn nem agresszív tanácsokat kérek, mert beárulna, hogy megvertem. :\
2014. jan. 24. 18:43
 8/38 anonim ***** válasza:
Ugyanmár,suli után a sarkon (valószínű ott fog állni)szépen elkapod és lerendezed,mikor nincs ott a csicskása.Ha szó nem használ,megtéped.;-)
2014. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
vagy megmérgezhetnéd
2014. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy van lelkiismeretem! Én inkább olyan tanácsokat szeretnék, hogy tudnék bosszút tervezni...szóval persze. Bevált tippek is jöhetnek :)
2014. jan. 25. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!