Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak egy zsarnok...

Mit csináljak egy zsarnok liba osztálytársnőmmel? 14/L

Figyelt kérdés
Ha nem úgy van, ahogy nagysága akarja, akkor pokollá teszi az életet. Ezért ink. mindenki jóban van vele. De én ezt már nem bírom! Egész héten én törlöm a táblát és azt mondtam, h légyszi töröld le te, ő meg azt állította, h ő törölt mindig, mikor csak 1x. Elmentem, és ő utál engem és azt mondta: Ezt még nagyon meg fogd bánni! Félek tőle, véleményeket és tanácsokat kérek, köszi :)

2014. jan. 23. 21:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Értem,tehát nincs fizikai erőszakk...te tudod.Csináld ki lelkileg,vedd el a bnőit,alázd meg ahol csak tudod.
2014. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Oké, és mivel próbálkozzak? mert őt nem lehet se kiközösíteni se semmi, mert visszaadja vhogy :\
2014. jan. 26. 18:07
 13/38 anonim ***** válasza:
Mindenkin van vmi fognivaló.Égesd le olyannal,amivel ő , téged nem tud.Mondjuk mondd azt,hogy megd.g.ták a lépcsőházba...és akár terhes is,bár az kicsit durva.
2014. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Ez jó! :D ha mesélek róla talán tudtok vmiket. Szereti a pinket a tesit, a kutyáját (yorkshire) tipikus liba! 13 éves és érzékeny, ha a súlyával gúnyolom. De ink. titokban szervezkedik, és mindenkit ellenem uszítaná akkor. Ki akarom közösíteni, de mindenki besz*rt tőle.
2014. jan. 26. 20:21
 15/38 anonim ***** válasza:
Csempéssz drogot a táskájába!(nekem bevált)
2014. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Van vmi közeli bnőd?ő tuti mellédállna..;))
2014. jan. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen van :), de ő félénk :( utolsó előtti: drog? Nem akarok szerezni drogot sehonnan, de amúgy jó ötlet :D
2014. jan. 27. 15:21
 18/38 anonim válasza:
akkor tegyél egy üveg vodkát vagy valamit és azért simán kaphat valami igazgatoit vagy valamit :D ne félj tőle..legyél te az akitől neki kell félni ;)
2014. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megcsinálom. nekem még az is volt a fejemben, hogy elhívom shoppingolni és becsempészek neki vmit ő meg pipogni fog
2014. jan. 28. 17:41
 20/38 anonim válasza:
jah mintha ellopta volna :D ez nem rossz :D csináld ki a r*b@ancot :DDD
2014. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!