Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó másnak kiadni magunka...

Miért jó másnak kiadni magunkat az interneten?

Figyelt kérdés

Van egy oldal, ahol néha szoktam beszélgetni idegenekkel. Nem sokszor, inkább csak régóta. Már több netes haverom is lett onnan, de persze semmi komoly.

Na, a napokban megint felnéztem, és elkezdtem társalogni egy "hölggyel". Viszonylag jól elbeszélgettünk, bár egy kicsit furcsa volt a stílusa. Megadtam neki az új skype-címemet, hogy vegyen fel. Nos, aki felvett, azzal már korábban elbeszélgettem. Csak éppen akkor még 10 évvel fiatalabb volt, és egy másik országban lakott. Amikor szembesítettem, először tagadta, majd elkezdett olyanokat mondani, hogy sok személyisége van, és már sokszor beszélt velem a múltban. Mondott példákat is: egy-kettőre emlékeztem is, hogy tényleg beszéltem "velük"! Mint kiderült, mind ugyanaz a személy volt. Sőt, egyszer az "egyik" el is hívott bulizni valahova...

Most így belegondolva nagyon ijesztő ez az egész. Miért jó egyeseknek, hogy másnak adják ki magukat, mint akik valójában?


2014. jan. 25. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a k*rv@...... :O
2014. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én leszbikus lánynak adtam ki magam a chat-en, aztán a csajok mutogatták nekem a pucér fotóikat. És hogy ez miért volt jó nekem? Mert ilyen kis perverz vagyok, és ennyi. Nincs normális kapcsolatom a lányokkal, (talán mert anyám elvált, és egyedül nevelt) ezért ilyen beteg módon kell közelítenem, ami tudom, hogy nem igazi megoldás, de némiképp kielégít. Most már nem csinálok ilyet, mert őszinte akarok lenni, még úgyis, hogy nincs ott az arcom, meg a nevem.

Szóval biztos van ott valami a háttérben ami miatt ilyen lesz az ember. A valóságban egy senkinek képzeli magát, de az anonimitásba burkolózva kibújhat belőle egy elfojtott énje. Talán ha nem így szabadulna ki egyesekből az a része megkattanna, és öngyilkosságba, vagy valaki más ellen elkövetett erőszakba buggyanna ki belőle. Ismeritek azt a tipikus klisét, hogy olyan csendes, békés ember volt, aztán feldarabolta a családot.

2014. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs miért vállalnia felelősséget. Bármit megtehetnek következmények nélkül. Egy nem létező személy ugyan mit tudna vállalni? :) Komolytalan az egész.
2014. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó játék ,jó gyakorlás.Fejleszti a gondolkodást a beleérző képességet. El tudod e hitetni ,hogy fiatal bulizós lány vagy ,vagy 60-as családos unokás férfi, vagy bunkó hülyegyerek, vagy értelmiségi okoska .Stílusgyakorlat emberismeret . Ennyi. Ha nem valami aljas okból játssza más szerepét akkor nincs semmi gond ezzel ,csak fejleszti a kommunikációs képességet.időtöltésnek nem rossz.
2014. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor Rossz ha a neten belezugsz a lezbikus baràtnõbe ès kiderült férfi :(
2014. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!