Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit tegyek? Megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tegyek? Megismerkedtem egy lánnyal interneten, egy hónapig msneztünk aztán randiztunk, mindketten jól éreztük magunkat, és megegyeztünk egy kövi randiban.

Figyelt kérdés
Másnap emailben elhívtam cukiba amire már nem reagált és azóta sem írt vissza. Ennek már két hete. Szerintetek keressem még vagy egyértelmű? Az egész tök fura met eddig ő kezdeményezett meg aktívabb is volt és most szó nélkül eltűnt.
2011. márc. 8. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van. Minden nő hülye! Már bocs.
2011. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elúszott. Sajnos manapság a legtöbb nő csak játszadozik a férfiakkal. Vagy maguk sem tudják, mit akarnak.
2011. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes én nő vagyok. és ugyanígy jártam egy pasival. neten beszélgettünk ,aztán randiztunk kétszer.már a második randi közbe megbeszéltük a harmadikat.. mikor elindultam haza megkért írjak sms-t h egyben hazaértem e stb. írtam is :D aztán 2 hónapig még egy csörgetést se eresztett meg..szal nem csak a lányok ilyenek ..már bocsika..
2011. okt. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!