Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegnap elott este megvagdostam...

Tegnap elott este megvagdostam kicsit magam. Az elso kepen aznap esti vagdosas utan, a masodik kepenba masnap este. El fognak mulni a nyomok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 25. 21:17
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:
ha elfertőződik ráb...tál, mert olyan heg fog maradni, hogy attól koldulsz. Minek csinálsz ilyet? Foglald le magad valami értelmes dologgal.
2014. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
mi ez te???Ez neked vagdosás? Ez l*f/*sz... Hány éves vagy ökörgyerek?14,15,16? Iskolakörzővel csináltad?Rád férne pár büdös pofon a szüleidtől!
2014. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

*khm* [link]


Figyelemfelkeltő vagdosás? Amúgy el fog múlni pár nap alatt.

2014. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek a karcolások biztos elmúlnak. Gondolom megmostad alaposan, nehogy valami fertőzés menjen bele. Ha ennyire akarod a fájdalmat, függőlegesen vágd, mert úgy az ereket is megvághatod. Úgy a tuti.
2014. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az ilyen tipusu vagasok megmaradnak,bar ez csak feluleti karcolasnak szamit.Legalabbis akik a pszichiatriara bekerulnek,azoknak mind latszik.Ezzel nem arra biztatnalak,h.jobban neki allj megkaristolni magad.Ha ilyet tettel,es felraktad a netre,az egy segelykialltas.Nem tudom,h.merre laksz az orszagban,de menj el orvoshoz,vagy ha szukseges, szivesen ajanlok neked.Az ember kerulhet nagyon melyre,de semmi es senki nem eri meg,h.szetmarcangold magad miatta.Menj el vagy pszichologushoz v. pszichiaterhez mihamarabb.
2014. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nem segít megoldani a problémáidat. amúgy igen,el fog múlni...
2014. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
bepanthen plustól elmúlnak a hegek is, tapasztalat
2014. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát értem én ,hogy esetleg nem törődnek veled,vagy szomorú vagy,-de akkor is mi a francért kell ilyet csinálni,hogy tök dilisnek nézzenek? Lapátolj havat,vagy üssed a box zsákot,vagy csinálj 50-fekvőtámaszt.De ennek mi értelme van?

Amúgy Octenisept sebfertőtlenítő + legközelebbre józan ész!

2014. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azért nem kell túlozni, hogy ilyen meg olyan kenőcs meg elfertőződik... nézzétek már a 2. képet, már kezd begyógyulni. Én is csináltam ilyen felületi vágásokat anno és tudom milyen... elmúlik nyom nélkül hacsak ilyen 'gyengén' csinálja és egyszeri alkalom. Ha többször akkor is eltűnik csak hetek múlva.
2014. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ezek elmúlnak, de sohase menj mélyebbre, mert örök nyomot hagy, és úgy jársz, mint én...

17/L

2014. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!