Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szexeltem kedd reggel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexeltem kedd reggel és még aznap este nem vettem be az aznapi fogamzásgátlót akkor lehet belőle baj, vagy az előző napik védenek ugye?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerinted mire van a tájékoztató?
2013. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
arra, hogy ez nincs benne.
2013. dec. 16. 20:19
 3/24 anonim ***** válasza:

Már megint egy funkcionális analfabéta...

Egek! Már hogy ne lenne benne!


Akkor van baj kiscsillag, ha az estit elfelejted, és nem pótolod 12 órán belül.

De javaslom, hogy NE SZEDD inkább, mert elég cifra helyzetbe keveredhetsz, ha ennyire nem tudod értelmezni azt a kicsi papírt!

2013. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
milyen segítőkész és okos emberekkel lehet itt diskurálni.
2013. dec. 16. 20:30
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
Ez igen, a 3as hozzászóló nem teketóriázik. Abszolút igaza van, meg kell tanulni olvasni a sorok között... ;) Egyébként a kérdés felvetése is erősen kérdőjeles... :D Hogy lehet egy mondatban kettő kérdést feltenni? Illetve hol maradnak az írásjelek, és miegymás??? Csak hogy legyünk egy picit értelmesek is, ha már így le tudjuk oltani azokat az embereket akik hozzászólnak! ;)
2013. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ha ti tudjátok és már veszitek a fáradságot, hogy válaszoltok a kérdésre...akkor nem lenne egyszerűbb beírni egy annyit, hogy igen vagy nem? tényleg szükség van erre, hogy kioktassatok, több mondatban? Honnan ez a agresszivitás ?
2013. dec. 16. 20:32
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem, ezt nem írja, csak azt, hogy ha elfelejtem bevenni, akkor UTÁNA alkalmazzak kiegészítő védekezést, de én a szex UTÁN felejtettem el bevenni, előtte szedtem normálisan!
2013. dec. 16. 20:35
 8/24 anonim ***** válasza:
Már leírtuk a választ, csak te nem tudod értelmezni..:D
2013. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a magyar nyelvtanban nincsen ilyen szabály, de te biztos jobban tudod. Ismét baromi sokat segítettél, köszönöm, hogy válaszoltál.
2013. dec. 16. 20:38
 10/24 A kérdező kommentje:
Ti nem tudjátok értelmezni amit én írtam.
2013. dec. 16. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!