Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Mindig úgy érzem mintha valaki figyelne vagy olvasna a gondolataimban.Meg furcsa zajokat hallok..mint tegnap például olyan hangokat hallottam mintha valaki a függönyt huzogatta volna...(éjjel) Ilyen zajokat hallok.Meg olyanokat látok mintha valaki elmenne elöttem nagyon gyorsan.Régen 1x olyant láttam hogy a suliban valami fekete árnyék leszaladt a lépcsőn.Tegnap történt..: Magától beindult a mikró.Függöny huzogatás,hangok.a Multkor meg fel-le kapcsolodott a villany.Lécii segítsetek hogy szerintetek miért van ez...:s Köszii előre is.

2014. jan. 26. 08:44
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L
2014. jan. 26. 08:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehetséges, hogy érzékenyebb vagy a paranormális dolgok észlelésére.

2. Lehetséges, hogy magánéleti, környezetbeli problémák, hormonok, fejlõdõ személyiséged, pszichéd hatására történik. Jelzés, hogy valami nincs rendben a lelkivilágoddal.

A kettest tartom valószínūbbnek. Lazíts, kapcsolódj ki. Ha problémáid vannak, oszd meg valaki megbízhatóval.

2014. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom...

Ami nagyon fura, hogy magától beindult nálad a mikró... Megmagyarázhatatlan. Velem még sosem fordult ilyen elő...


Milyen hangokat hallasz?

2014. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pl..:Mászkálás,zörgéseket,mintha távolból kiabálnának (halkan) néha dörömböléseket.
2014. jan. 26. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

hat ez ha nem valami szihes dolog amit orvosal kel megoldjal akkor erzekenyebb vagy a paranormalis jelensegekre amikben en nem hiszek mondjk mindegy

oo lehet hgy kiskorodban nem tudom mi akar mi tortent veld kivalthata eszt beloled de aakr parajelensegek is lehetnek mert mar latam egy par filmet ami igaz volt nem kitalalcio meg egy csomo video is van de nem nagyon hiszem tala ha egy orvoshoz elmesz tobet tud majd mondani bisztos

2014. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet, hogy érzékenyebb vagy a paranormálisra...

Azért ez nagyon ilyesztő, hogy magától beindul a mikró... Nem hiszem, hogy ki tudnál ilyet találni, ha nem igy lenne.

2014. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!