Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért vagytok ilyenek?

Lányok miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy az emberek könnyebben ismerkednek ha inkább mosolyognak mint morcos képet vágnak, de akkor én azt nagyon nem értem hogy miért van az hogy teljesen mindegy hol de ha látok egy lányt és nem is ismerkedésből csak úgy rámosolygok akkor miért az a reakciójuk 99%-ban hogy flegmán néznek, és nézésükkel azt mondják hogy "mit bámulsz köcsög?!"

Vagyis akkor kérdésem: miért ilyen bunkók a lányok ?

Nem nézek ki úgy mint egy retardált, nincs nagy dioptriás szemüvegem, semmilyen szemüvegem sincs, nincs semmi hólyag vagy szemölcs vagy valami undorító az arcomon, rendesen öltözködöm, mondhatjuk hogy egy teljesen átlagos srác vagyok! 24F



2014. jan. 27. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Biztos bolondnak néznek,ha csak úgy mosolyogsz. :D Meg miért mosolyogsz rájuk? Azt hiszik perverz vagy.
2014. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem a Mosoly Országa. Még nem jöttél rá?
2014. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én vadidegenekre nem szoktam mosolyogni.
2014. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

De amúgy a kérdezőnek igaza van.Bár én nem azért mosolyogtam hogy jó benyomást keltsek az emberekben hanem szimplán jó kedvem volt és minden szembejövő emberke ilyen "ennek meg mi baja van?" nézéssel bámult rám.

Szóval nem csak a lányok hanem úgy az átlagos magyar emberek egyátalán nem tudnak örülni mások jókedvének hanem inkább lenézően bánnak az olyanokkal akik rájuk mosolyognak vagy ilyesmi.


14/L

2014. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem lány vagyok de nem úgy szoktak mosolyogni az emberek mintha öszintén csinálnák(rám legalábbis gyakran), ha öszintén rám mosolyog valakiakkor én is mosolygok:)
2014. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

mert a negatív reakció után visszavonulsz,azért.

vagyis adsz a másik megítélésére,ami alapból nem függvénye egy egészséges önbizalmú embernek.

tartson ki az önbizalmad végig,akkor a nő is tudni fogja,hogy nem kamu,és áttörheted a burkát.

ne legyél pincsi!

2014. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Én zavarbajönnék, megijednék.

Nem mindenki szemezős, van egy másik tipus is, a beszélős.:)

Ilyenkor csak szólítsd meg valami semmiséggel.:)

2014. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
áhám értem. azért ne azt képzeljétek el hogy úgy megyek végig a városba hogy vigyorgok össze vissza mindenkire. csak épp olyanom volt többször is hogy mosolyogtam és épp ránéztem egy két (három négy öt hat) lányra :P
2014. jan. 28. 00:41
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Jól van, teljesen rendben van ez.:) Szóval nem Te vagy az oka, ha nem viszonozzák, nem a viselkedésed a magyarázat, sem pedig a külsőd. Csak éppen abban a 3 másodpercben éppen azok a lányok nem voltak erre ráhangolódva.
2014. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rám nem szoktak flegmán nézni, ha rájuk mosolygok.. mindig visszamosolyognak. Bár erre rá kell érezni, nem tudom elmagyarázni, de lehet érezni, hogy kire mosolyoghatsz és kire nem.. abból el kell tudnod döntened, hogy pozitívan fog e reagálni. Nekem ez nem ennyire bonyolult mint amennyire leírtam, mert jön ösztönösen. Lehet a bunkó lányok az eseteid:D
2014. jan. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!