Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » LÁNYOK! Mondjátok már meg...

LÁNYOK! Mondjátok már meg nekem, hogy miért van az, hogy mikor megnyitom a facebookot akkor csak olyan képet látok az üzenőfalan amin kint van a melletek meg a seggetek azt ha le r*bancoznak akkor ti vagytok felháborodva?

Figyelt kérdés
Likeokra mentek vagy mire mert, hogy ezzel megbecsülést nem nyertek az biztos. Akinek nem inge ne vegye magára !
2013. dec. 4. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti a kérdésre a választ sajnos nem tudom, mivel szerencsére nem vagyok annyira ifjú és bohó, hogy ilyen ismerősökkel legyek tele. De roppant egyszerű a megoldás, remekül ki lehet szelektálni mindent és mindenkit, aki nem tetszik neked és akkor nem kell látnod ezeket.
2013. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, minek törődsz ezzel. Én lány vagyok, én is sok ilyet látok, és annak ellenére, hogy eléggé tud zavarni, nem szólok, nem kérdezem meg őket, mert azért annyira nem érdekel. Ha nekik ez esik jól, csinálják. Engem az tölt el jó érzéssel, hogy tudom, hogy a barátaim nem azért lógnak velem, mert kirakatban van minden, hanem mert vannak belső értékeim. Szépen ignorálni kell ezeket. Ha nem tetszik, nem like-olod, nem hajtasz rá, és máris eggyel kevesebb a rajongójuk.
2013. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert nem az én ismerősöm vagy. :) Egyébként igen, röviden tömören lájkokra mennek, de nem csak virtuális formában: elismerésre.
2014. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!