Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok vannak köztetek akik...

Lányok vannak köztetek akik reménytelenek, és egyedül vagytok? Ti hogy küzditek le mindennapi frusztráltságot?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 00:52
 1/8 anonim válasza:
94%
nagyon nehezen. próbálom magam lekötni, de legtöbbször még ahhoz sincs kedvem. az idő pedig nagyon lassan telik. ha van valaki akivel szeretsz lenni az sokat segít, vagy ha van munkád / iskolai feladatod, rá kell kényszeríteni magad és azzal foglalkozni.
2013. aug. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés és aktuális is. Én is magányos vagyok, de tényleg nehezen. Szoktam sportolni, az egy kicsit segít, olyakor interneten nézek meg filmeket vagy tv-ben hétvégén, de nagyjából ennyi. Szerintetek hogyan lépjünk ki ebből?

Ne mondjátok, hogy társaságba kell járni, amikor a 25-35-ös korosztály évek óta alig mozdul ki a házból még egy kellemes és ingyenes sétára sem ... Ennek a korosztálynak a férfi példányai pedig teljesen meg vannak veszve a szexhajszáért, egy értelmes beszélgetést is alig lehet velük lefolytatni, sőt úgy néznek rád, mint a 8. fogásra :))

2013. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En remenyvesztett vagyok, de nem maganyos. A parkapcsolatokbol valo tokeletes es vegleges kiabrandultsag kenyszerit ra az egyedulletre. Rajtam az segitett, hogy leultem es atgondoltam, mit tudok elerni a ramszakadt hatalmas szabadsaggal? A munkamon es egy hobbin kivul nincs mas kotelessegem.

A kiuresedett ido eloszor tenyleg megbenitja az embert, ezzel egyetertek.

Sokan ott rontjak el, hogy ilyenkor ketsegeesnek es elkezdenek partnereket keresni, eszeveszetten, akarkit, csak legyen valaki, aki betolti az urt. Ennek kieges lesz a veget.

Sajat esetemben en rajottem, a legjobbat akkor teszem magammal, ha a felszabadult idot frusztralodas es keserges helyett onmagam fejlesztesevel toltom. Elkezdtem sportolni, olvasni, rajzolok es enekelni jarok. Baratokkal talalkozom a hetvegen, kirandulunk, piknikezunk.

Hozzateszem: nincs sok baratom, de lenyegtelen is.


Legtobbszor nekivagok egyedul kalandozni. Idegen orszagokba utazom, fotozom vagy csak bolyongok a varosban es belulok valahova nezni az embereket, oda megyek, ahova akarok es azt csinalok, amit akarok.

Senkihez nem kell alkalmazkodni, a magam ura vagyok.

Nekem mar ez a jo.


Valojaban, ha a multra visszatekintek, az eletem sokkal tartalmasabba es boldogabba valt, miota egyedul vagyok. Mar nem erzem ugy, hogy valakinek ki kellene toltenie a teret korulottem.


Nem akarok melldongetokent atjonni feled, remelem nem ertesz felre. Tudom, mennyire rossz neha a magany, de hidd el, az elet sokkal jobb annal, hogy az egyedullet keseru szajizzel hagyjon minket!

Es amint egyensulyba kerulsz, magneskent fogod vonzani az embereket, mert a pozitiv szemelyiseg ilyen. Csak akkor mar Te fogod tudni azt mondani, annak, aki megerdemli: Mar nem kellesz.

2013. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tátva maradt a szám az előző válaszon.

Én is hasonlót éltem át két éve, úgy éreztem, hogy nagyon rámszakadt az idő és főleg azt, hogy haszontalan vagyok párkapcsolatok szempontjából. De szépen lassan és ugyanakkor a sport segítségével ezeket le tudtam vetkőzni és valóban az jött, hogy én tudok embereket elutasítani, bár nem ez volt a célom.

Bár még nem vagyok olyan erős lelkileg, mint a kedves előző válaszoló, de úgy érzem, hogy jó úton vagyok és sokat tanulhatok tőle. Amit még kaptam az az, hogy 1. nagyobb az önbizalmam, süket vagyok a beszólásokat és visszavágok a rosszindulatú kritikákra teljesen ridegen (nem hagyom, hogy a lelkemre száradjanak úgymond és emésszem magam), 2. azokat a pasikat bomlasztom le és teljes meggyőződésből, akik 2-3 éve átvertek és/vagy hintáztattak, leléptek, nem hívogattak, s mostanában vissza-vissza kacsintgatnak, magamat pedig tarkón verem, hogy te jó ég, milyen primitívekkel álltam össze, pedig még mindig a művelt kategóriába tartoztak ...

2013. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönom csajok a válaszokat. 28F
2013. aug. 30. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a barátok és a társasági életem szegénységétől szenvedek és félek is. Persze lenne lehetőségem elmenni társaságba, de ők isznak, buliznak, nekik az ivás jelenti a kikapcsolódást, nekem meg erre semmi szükségem...nekem a részegség nem buli, hanem egy olyan dolog, amitől messzire elmenekülök. Más meg nincs. Egyelőre csak a neten. Nincsenek olyan emberek körülöttem, akik hozzám passzolnának, csak olyanok, akikkel alig van közös bennünk. Vagyis van egy ember a közelemben, akivel jól érzem magam, de ez visszafelé nincs így, úgyhogy sajnos őt is elfelejthetem. Volt egy srác, aki alkalmi kapcsolatot akart tőlem, de megmondtam, hogy nekem erre nincs szükségem. Azt is megkérdeztem tőle, hogy barátként fog e keresni. Erre kíváncsi leszek...Most előttem áll egy egész hétvége, amikor az egyik napra van programon, viszont ott a másik nap. Hívtak bulizni, de nekem rohadtul nincs kedvem piálni és berúgni, mert semmi értelme, nekem ez nem szórakozás, hanem gyötrelem. Úgyhogy egyelőre az a terv, hogy itthon gépezek és szokás szerint a neten élem a szociális életemet. Végül is az se rossz, csak nem bírok túl sokat a gép előtt ülni...hálistennek, így legalább nem leszek függő. Remélem, egyszer eljutok odáig, hogy nemcsak virtuális barátaim lesznek.
2013. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os. Én örülnék neki hogy a haverjaim elhívának bulizni de nekem még ilyen lehetőségem sincs. És még alkalmi kapcsolatról is csak álmodhatok. Én a helyedbe megfognám a lehetőséget, és mennég bulizni. Inni nen muszáj, a nélkülis lehet ismerkedni! Szabad tudni hányéves vagy ?
2013. aug. 31. 00:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol vagytok fellelhetőek?Mennék én is utazgatni ha lenne rá keretem.
2013. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!