Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes elkezdenem videókat...

Érdemes elkezdenem videókat készíteni Youtube-ra?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Eléggé életvidám, letardált. (LoL) Eég nyílt vagyok, és sokszor vannak jó beszólásaim. Ezt nem tudom, hogya mondjam el, de szerintem normális fejem van. Szépen ki tudom magamat fejezni, nem hadarok, válogatottan beszélek.


Olyan videóim lennének, mint például Herby-nek, Szefi-nek... és még sorolhatnám.

Ezt nem a pénz, vagy a sok "rajongó" miatt tenném, hanem szórakozásból.

Érdemes lenne elkezdenem?

Esetleg feltöltök egy videót, és megosztom itt egy kérdésben, hogy milyen?

Előre is köszönöm!



2014. jan. 28. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csináld, aztán kiderül mennyit érsz el.


#4 RWJ és Shane Dawson, mint a vlogolás csúcsa? Ne vicceljünk, kérem szépen!

2014. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne hallgass ezekre akik itt tönkre akarják vágni a kedved hozzá. Igaz hogy nagyon sokan csinálják (haverjaim fele akiknek közös halmazuk is van a DJ-kel) de lehet hogy pont te lennél a legjobb. És ha a magad kedvéért csinálod akkor még jó is. Én azt mondom hogy egy próbát simán megér :D. Ne add fel könnyen a terveid, hanem állja neki.
2014. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne mások véleménye döntse el, h belevágsz-e vagy sem ;) ha szeretnéd, akkor csináld. Csak ne a kocka játékokról beszélj, amennyiben normális nézettséget akarsz, mert azokból van annyi, mint a tenger. És ne az ilyen Szefi-féle alakok legyenek a mérce, mert láttam pár videóját annak a gyereknek, és beszélni se tud...
2014. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alaque ***** válasza:
Nem!
2014. jan. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!