Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Be illik mutatni valakit...

Be illik mutatni valakit ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szalagavatón voltam barátnőmmel, ő ott találkozott két ismerősécel( az egyik tuti haverja volt mert facebookrol ismerem), és ott voltam mellette, és kicsit rosszul esett hogy nem mutatott be. Én emlékszem hogy sosem voltam irigy, mindig bemutattam neki olyan ismerősöm akivel épp leálltam több időre dumálni, nem féltem attól hogy "ellopja" előlem. A barátnőmről annyit kell tudni hogy irigy természetű, olykor nagyon fel szeret vágni a sok ismerősével.

Mit gondoltok, illett volna bemutasson? Vagy csak felfújom? Túl sokat vártam volna el?



2014. jan. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felfújod. Persze csak a saját véleményed számít,szóval értelmetlen ilyet feltenni.
2014. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok más véleményekre is, nem csak a sajátomra. Vannak helyzetek mikor felfújok dolgokat, lehet most is csak felfújom, ezért vagyok kíváncsi más véleményekre vagy más hogy cselekedett volna.
2014. jan. 29. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Madarat tolláról... (ezt megtanuljuk mind a saját káron) ;)


Neki kéne jelezned, hogy ez számodra kellemetlen élmény.

Ha pedig őt ez nem érdekli - szíve joga - akkor lépned kell:

1. ugyanennyit fektetsz a kapcsolatba (befektetés), de nem térül meg (csalódás, mint az említett esetben)

2. annyit teszel bele, amennyit ő, és, ha emiatt elsekélyesedik, keresel valami jobb "vevőt" az "árudhoz" a kettőn álló vásárhoz.


Emberi kapcsolatban semmi sem elvárható, kiérdemelhető, aki mégis így áll hozzá, csalódik. Az önkéntesség viszont egy nagyon erős szándéknyilatkozat, ha önzetlenséggel (ami a barátság egyik alappillére) társul. Azt pedig becsülni kell mind a saját, mind más részéről: ha viszonzatlan, fel kell hagyni vele.


Egyébként pedig szóból ért az ember, beszéld meg vele az érzéseid, mert nem feltétlen akarta, hogy így érezd magad.

2014. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!