Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben kit illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben kit illik ajándékozni?

Figyelt kérdés

pár hónapja már barátoméknál lakok, mivel az albérletemben nem fértünk el ketten, így ez az ideiglenes megoldás pár hónapig, amíg nem tudunk finanszírozni egy nagyobb lakást.. Persze a költségeimet fizetem, havonta fix összeggel beszállok a rezsibe, kajába. Mondjuk ez mindegy is, a lényeg hogy náluk fogok karácsonyozni és nem tudom eldönteni kinek illene ajándékot vennem és mit?!

Jóban vagyok mindenkivel a családban, de nem tudom, hogy én mire számítsak tőlük és ők mire számítanak tőlem..Párom anyukájának tuti veszünk (akár együtt) valamit, mivel a névnapja is lesz. De pl. nem tudom, párom testvéreinek kellene-e vennem bármit is? Az egyiküket kb havonta 1x ha látom mert amúgy vidéken tartózkodik, most ünnepekkor feljön... A másik tesó is ingázik, őt azért jóval gyakrabban látom, vele közvetlenebb viszonyban is vagyunk.. De nem tudom mit kellene vennem, ha egyáltalán kellene.

Nyilván páromat kellene erről kérdeznem de ő olyan hanyag ilyeneket illetően.. Úgyis azt mondaná, hogy "hagyd csak, nem kell ajándék", mert neki kb mindegy.

Szerintetek? Ti mit tennétek?


2013. dec. 17. 11:00
 1/3 egytüneményvagyok ***** válasza:
Ha nem ismered őket gesztus jelleggel vegyél nekik mondjuk valami italt, például karácsonyi sört vagy bort.
2013. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem egy kis apróságot (de hasznos dolgot) mindenképp vegyél mindenkinek (illik).

A legjobb az lenne, ha a pároddal közösen vennétek nekik ajándékot és úgy adnátok át.

Kellemes Ünnepeket! :)

2013. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És nektek is!

2013. dec. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!