Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a kiskedvenc...

Mit csináljak a kiskedvenc osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy kis kiskedvenc lány aki minden sz*rért megsértődik rám,és akkor minden fiu vele van meg minden lány.De a mai napon máshogy történt.Hógolyó csatáztunk(a fiuk a lányok ellen)és valaki széttörte a fiuk hógolyóját.Valaki azt mondta hogy az Adri volt(Adri a kiskedven) és a fiuk letámadták az Adrit.Az Adri meg azt mondta h én voltam és engem támadtak le utána mondtam hogy nem én voltam az Adri hazudott a fiuk meg azt mondták hogy az Adri volt és újra letámadták.Az Adri elkezdett bőgni és amikor haza mentünk oda jött hozzám a nővére hogy az Adri miattam sír.Én is sírtam egy csomót és most nem tudom holnap mit csináljak.Tudnátok valami tippet adni?
2014. jan. 30. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ó jaj...sírjátok ki magatokat. Aztán holnap játsszátok el újra. Aztán újra...majd egyszer fel fogtok nõni. :)
2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
ugy el kuldtem volna a noveret a pba mint a huzat, ne sirj es allj ki magader, legy onmagad, ne az adri adri, amugy korotok?
2014. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó válaszoló... tanulj meg írni hülyegyerek.. utána küldözgess el nővéreket.
2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!