Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha most 2...

Mit csináljak ha most 2 cigány osztálytársammal össze vesztünk és nagyon durvák a legdurvább cigányokat képzeljétek el és most mindennek elmondanak meg azt mondták hogy az összes cigányt az iskolába ránk küldik és megveretnek minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 18:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Retentően félek :(
2013. nov. 6. 18:40
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Először is, tanuld meg a cigányok csak ugatni tudnak. Kezük meg sohasem jár.

Másodszor is először mond el szüleidnek majd menjetek be az igazgatóhoz!

2013. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2013. nov. 6. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csakaszájukjár dolgot mondd a megkéselt / agyonvert áldozatoknak is...
2013. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ne barátkozz cigányokkal és ha lehet ne is vitázz velük.

Általánosba jársz? Hanyadikos vagy? Ha szerencséd van, nemsokára kikerülsz onnan. Amúgy lehet tényleg szólni kéne valamilyen felnőttnek.

2013. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha megvernek én visszaadnám nekik,egyesével elkapnám őket amikor nincs velük senki.De egyébként tényleg csak ugatni tudnak,alaptalanul megfenyegetnek akárkit.Nem lehet velük mit kezdeni,mivel ők rengetegen vannak,téged meg direkt elhagynak az ismerősök ilyen helyzetben,hülyék lennének melléd állni sajnos.
2013. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba? Ha a közelbe, akkor szerencséd van :)
2013. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a 80% csak hangember, engem viszont már fojtogatott meg egy dagadt rézbőrű (úgy, hogy lány vagyok!!!), a haverjaim meg álltak ott tátottszájjal, bele nem avatkoztak volna. Szóval készülj fel ilyenre is, meg beszélj a haverjaiddal, mert ezek a patkányok ha egymást kell védeni, rögtön csapatban vannak, én komolyan egyszer se láttam, hogy a másik tábor ugyanígy összeállt volna ellenük. Fel nem fogom miért divat a cserbenhagyás.
2013. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Angelik@ ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül csak a cigányok ilyenek.

Utolsó évesek voltunk suliban és ahogy elsuhantam az egyik osztálytársam padja mellett, teljesen véletlenül lelöktem a sapkáját a földre, amit észre sem vettem. Nem győztem bocsánatot kérni, de a válasza annyi volt hogy "ez egy új sapka" aztán olyan pofont adott hogy becsengett a fülem is...

Se magyar, se cigány egy mukkot nem mert szólni, ennyit az emberekről, nem nemzetiségtől függ ez...

Bár ő cigány volt és én is az vagyok, mégsem tartottunk össze, ez egy tévhit. Szerintem mindenképp maradj az osztályodba, vagy pedig szünetre ne egyedül menj ki és próbáld megbeszélni vele a dolgot. (Bár az ilyen korcsokkal esély sincs, mert buta mint a segg).

Remélhetőleg csak a szája jár és nem lesz semmi probléma. Vigyázz magadra!:)

2013. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) amúgy általánosba járok 8. osztályba és nagyon sok barátom van és szerencsére próbálnak megmenteni :)
2013. nov. 7. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!