Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen emberi tulajdonság?

Ez milyen emberi tulajdonság?

Figyelt kérdés

Nem találom a pontos kifejezést: az az ember, aki magáról olyan hamis képet akar adni, ami őt ismerve nem igaz..

Arról van szó, hogy a legjobb barátom ilyen, de csak FACEBOOKON!Például:

Állandóan kitörli, ha az oldalára raknak valamit, ami ha még neki tetszik is kitörli a többi ismerőse miatt.

Ha van egy poszt, ami kirak, van hogy törli x-y kommentjét mert neki az gáz.

Ha nem lájkolják a postját, akkor kitörlni.

Van gyakran változtatja, hogy ki láthatja, hogy ki postol neki, s ha például valaki menő ír neki, azt rögtön láthatóvá teszi mindenki számára, amit például értem nem tenne meg.

Ez nagyon bánt engem. Miért csinálhatja?

Hogy hivják az ilyen embert? Felszínes?


2014. febr. 1. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
köpönyegforgató
2014. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a facebookos dolgok nem számíthatnak az emberi tulajdonságok közé, inkább a való életben kell nézni a tulajdonságait, és amire szerintem gondoltál az a képmutató!!
2014. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mirk ***** válasza:
Az ilyet úgy hívják, hogy szar ember.
2014. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megfelelési kényszere van. Lehet, hogy magának, lehet, hogy másoknak (valószínűleg nála mindkettő igaz), de olyannak akar látszani, mint aki nagyon boldog és menő.
2014. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, én már eleve a Facebook-kal kezdeném és zárnám be!

Ne a Facebook körül forogjon az életed, mert belekattansz! Ne a Facebook-ból indulj ki, mert az csak egy Internetes oldal....találj más és minél több elfoglaltságot magadnak! Végezetül, ne foglalkozz olyan emberrel/emberekkel, akik állandóan a Facebook-on csüngenek! Fölöttébb káros ez az egész! Főleg hogy felszínes/képmutató emberekkel épp eleget fogsz találkozni, akaratod ellenére is!

2014. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!