Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van a vv be az...

Csak szerintem van a vv be az összesnek az értelmiségi szintje minuszba?

Figyelt kérdés
Annyira nem nézem még a nevüket se tudom mindnek de amiket látok valami gyuros Józsi talán megtudná mondani milyen szinü az ég akkor valami kövér vitatkozos "lány" akkor egy siros orditozos divat gyerek meg annak két k.urvája a többin se látszik sok értelem most láttam egy részt hogy a simont kizárták mert letépte róla a polot aki előtte szidta orditozott vele meg lehuzta a gatyát róla azt csak azt használja ki hogy "nő" is fú de nem ütheti meg de egy ilyennek mi joga van bármire is...
2014. febr. 1. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem akadémikusok szoktak VV-ben szerepelni...De a szomorú helyzet az, hogy a fenti kis monológod alapján rólad is hasonló véleményem alakult ki, mint neked róluk.
2014. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

"értelmiségi szintje"


XD Bújj el, hallod.

2014. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a szériát pont így válogatták össze. Ha jól tudom, már nem is lehet/kell drága sms-ekkel szavazni, hanem ingyen, amit a szerkesztők úgy manipulálnak, ahogyan akarnak. Olcsó húsnak híg a leve? Hát persze. A VV5 volt eddig a legkirályabb, mint 6 ember volt, aki értelmes volt odabenn.
2014. febr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én se nézem elég az amit látok a reklámba vagy facen,mert minden ezzel van tele :/ De az biztos h. IQ. harcosok járnak oda, az 5éves ocsem ertelmi es inteligencia szintje több mint. az összes lakónak összesítve.
2014. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első pár résznek még volt értelme, ott még nem azért kerültek be az emberek mert az IQ szintjük alulról súrolta a 0-t.

Annak örülök nagyon, hogy nem a sima RTL-re került, mert így legalább csak fele annyi reklámot nyomnak róla mint a régebbi szériákban.


Nem mellesleg nem hiszem el, hogy nem azért lett ez a mobilos szavazós dolog a sima SMS helyett, mert nem tudnak több pénzt összeszedni vele.... l vannak reklámok abban a mobilos appban?

2014. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna, hogy az első rész, az újdonság varázsa után még van élő ember, aki nézi. Egyáltalán mi vesz rá valakit, hogy ilyen unalmas, érdektelen műsort megnézzen a drága szabadidejében, és akkor még azon is háborogjon, hogy egyszerűek a szereplők? Értelmiségi szint :-)
2014. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem még a minuszt sem üti meg az IQ-juk
2014. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján semmivel sem vagy különb!
2014. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem az IQ-juk minusz vegtelen :D
2014. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zakos válasza:
Miért nézed? Ezek nem a szimpátiából élnek, hanem a nézettségből.
2014. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!