Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képes egy értelmiségi,...

Hogy képes egy értelmiségi, művelt ember a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés
Én ezt őszintén nem értem. Agresszív, támadó, "le minden nem színmagyarral" pártról beszélünk... Nekem a többi párt se nagyon szimpatikus ugyan, de komolyan, fröcsögő, barbár és agresszív pártpolitika mégis ki tetszését nyeri el? (Nem csoda, hogy a legalacsonyabb presztízsű, legszegényebb térségekben tud csak jelentős sikereket elérni).
2013. dec. 14. 23:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
84%

A legszegényebb térségekben (kelet Mo) a legnagyobb az etnikai probléma, illetve feszültség.


Emellett, nem minden diplomával rendelkező ember gazdag.


Ezentúl, sokan kiábrándultak az MSZP-Fidesz váltásokból.

2013. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
62%

Én meg még azt sem értem, hogy képes valaki olyanokra szavazni még mindig akik a szakadék szélére jutatták az országot, de hát ízlések és pofonok. :)


De hát ha ennyivel megelégszetek...

2013. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
67%

Nos, egy értelmiségi, művelt ember is tudja, hogy a cigányokkal rettenetesen nagy probléma van, nem beszélve egyéb más bajokkal Magyarországon, amik sürgős és átütő megoldásokra várnak és erre egyedül a Jobbik nyújt egyedüli alternatívát.


A baloldali összes és a Fidesz már bizonyított és nem szerepeltek túl jól. Elhiheted, hogy ha lenne egy kulturált, szélsőjobboldali párt, aki nem szittyáskodik, muszlimoskodik és nem fröcsög, akkor inkább azt választanák az emberek.

2013. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy nekem erről az "értelmiségi, művelt emberről" azonnal Vágó István ugrott be az MSZP- és gyurcsányimádatával.
2013. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
87%

" értelmiségi, művelt"


Definiáld már öreg ez mit jelent!


A "liberálisokat" (direkt idézőjelben)?

Akkor köszönöm, de inkább nem kérek a "művelt értelmiségiekből" ha lehet!

2013. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
27%

Én is inkább egy "európaiasabb" szélsőjobbra szavaznék.

Olyanra, mint amilyen az osztrák FPÖ volt Jörg Haider alatt.


Haider Egyesült Európáról álmodott, de, mint nemzetek Európája, mely konföderációként működik.


A Jobbik nekem is az agyamra megy ezzel a Turáni szövetségével, meg a palesztinjaival.


Magyarország európai ország és nem ázsiai vagy közel-keleti.


De, sajnos nincs más párt csak a Jobbik.

2013. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van, nem definiálsz 62%-os libernyák?
2013. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
62%
Hogy kápes? A szavazólapon egy határozott iksszel...
2013. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Ennyit arról, hogy az iskolázatlanok pártja. Nem véletlenül javasolták a műveltségi cenzus bevezetését, ugyanis nem vesztenének szinte semmit, ha a 8 általánost sem végzett emberek nem szavazhatnának.

2013. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
49%
Mamám mozgáskorlátozott.ÉN mutatom meg neki a lapon, kire szeretne szavazni,mert 100 közeli Alzheimeres.Tavasszal az utolsó tiszta fejjel kinyilatkoztatott választása szerint fogom tájékoztatni,hová xszeljen.A fiam viszont kötelezett már most,hogy jobbra szavazzak.Nem lesz nehéz,soha nem tettem másként.Minimum második kell,legyen a Jobbik.
2013. dec. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!