Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy ilyen pszihológiai...

Van egy ilyen pszihológiai szabály h az érzelmek adig erősödnek amíg fel nem oldjuk őket. Mit jelent ez? H kell őket feloldani?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
oldani legjobban alkohollal lehet így addig öntsél rá alkoholt még el nem tűnik!
2014. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dani900 ***** válasza:

Mi van?

Ezt kifejtenéd?

2014. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan irjon már ide aki fölfogja h mit kérdek!
2014. febr. 4. 00:41
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez arra vonatkozik, hogy ha pl anyukád nem adta meg a megfelelő szeretetet kiskorodban, az újra és újra visszaköszön például bizalmatlan vagy és ezt kell feloldani
2014. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem és hogy kell feloldani általánosan egy érzelmet? mi az elv? mondjatok nekem egy konkrét példátis pl agresziót vagy szorongást félelmet hogyan kell feloldani? olyan érzelmek érdekelnek joban amik aktuális pilanatban jönek elő pl düh vagy bűntudat stb
2014. febr. 5. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez olyan mint amikor valaki szerelmes valakibe nem kaphatja meg, ezért a szerelem erősödik, de miután már megd** az illető azután már nem is érez akkora szerelmet mint előtte
2014. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
?
2014. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ravel ***** válasza:
Érdekes kérdés, engem is érdekelne. Kár, h eddig nem érkezett normális válasz.
2014. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
látom nem sokan tudnak értelmes válaszokat adni!
2014. febr. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!