Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Srácok, akiket koteleztek...

Srácok, akiket koteleztek gyógytornára járásra! Titeket mennyire korlátoz ez az új szabály? Ha tehetnétek, változtatnátok rajta?

Figyelt kérdés

Szerintem ez sok mindenkit hideg zuhanyként ért. Az érdekelne, hogy titeket ez zavar? Én személyesen nem voltam ott az osztályban, amikor bejelentették, de állítólag nagy felháborodást keltett.

Nekem magamnak nem jonne rosszul, mert három éve nem sportolok semmit, és eléggé kis gebe lett belolem :D De most a saját érdekeimen túl érdeklodom.

14/L



2013. okt. 17. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a szabály?
2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt egy orvosi felmérés, ami alapján bemérték, hogy kinek milyen a fizikai állapota(gerincferdulés és társai). Ez alapján csináltak egy listát, hogy kiknek kell hetente egyszer kotelezo jelleggel gyógyúszásra járniuk, illetve 2x45 gyógytornára is hivatalosak lettunk. Az én iskolámban eleve a tobbség bent van nagyon sokáig(nekem van, hogy este hatkor végzek a suliban), és zsúfolt órarendunk van, tehát sokaknak le kell majd emiatt mondaniuk az iskolán kivulre nagy nehezen bepaszírozott programjaikat.
2013. okt. 17. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Régen nekem is járnom kellett, reggel 5:50-kor kezdődött(mennyei volt felkelni). Úgy látszik meggyógyultam, mert nekem nem szóltak ilyesmiről. Sok értelmét nem látom ennek az egésznek, mert nem sokban különbözött egy tesiórától. Ha normális időben lenne, lehet jobban fogadnák az emberek.
2013. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez felháborító és undorító! Persze hogy zavarna. Iratkozz át másik iskolába, ahol nincs ilyen szarság. Borzasztó, hogy ráerőltetik a gyerekekre az olyat, amit nem akar, és azt hiszik hogy ez neki jó... Hadd döntse már el saját maga a gyerek, hogy akar-e egyenes gerincet vagy sem.
2013. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy középsuliba jársz -e, vagy általánosba?

Én most kezdtem a 9.-et, és ha nálunk is bevezetik ezt a hülyeség, esküszöm megfejelem Hoffmant. :)

Nekem igen sok lábproblémám volt, most mégis heti 5x tesizek, nincsenek kifogások, meg kihagyások, kötelező.

Ha most még ezt is bevezetik, nem hogy időm nem marad semmire, konkrétan felállni se tudok majd reggelente.


Nyílván, ez is a gyerekekért van, véletlenül sincs mögöttes célja ennek az egésznek.

2013. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a rendes tornából fel vagy mentve, akkor megpróbálhatod kihasználni az időt egy kis tanulásra. Akkor délután kevesebbet kell tanulnod, és be fog férni minden. Legalábbis, ha normális tornatanárod van.
2013. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Èn màr kb 14 ève kezdtema gimit de ez nàlunk maàr akkor megvolt, csak reggel fèl 5 re kellett beèrni. Így utólag ngyon örülök neki, kellett.
2013. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cicele99 válasza:
Igeen én is járok gyógytesire (ebben az évben gyógyúszásra) és ne aggódj remek dolog:) A hátad egyenes lesz tőle, tesz tartásod és jól megmozgat:)Csak ajánlani tudom
2013. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Engem nem aggaszt, rám fér, csak körülöttem mindenki ideges lesz tőle, ha szóbakerül.

Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2013. okt. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!