Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem képmutatóak vagy álszentek...

Nem képmutatóak vagy álszentek itt kicsit az emberek? (GyK-n. )

Figyelt kérdés
Például most láttam egy kérdést, ahol valaki megkérdezte, fura-e a zenei ízlése, és erre persze mindenki leírta, hogy semmi sem ciki, meg hogy azt hallgat, amit akar, stb. Persze lehetne ez éppen filmekkel, könyvekkel, ruhákkal, vagy bármi mással is. És nem csak ebben a "mi ciki" témakörben. Ha valaki kiír egy történetet, ahol valaki bunkó volt, mindenki rögtön megvédi a másikat, mindenki ellenzi, hogy a fiatalok rosszul viselkedjenek, stb. Nem azt mondom, hogy ezekkel én nem értek egyet. Csak nem igazán értem. Pl. térjünk vissza a zenei ízléses kérdéshez. A kérdés feltevése nem alaptalan, mert nyilván ha soha senki nem csúfolna senkit, nem merülne fel valakiben, hogy amit csinál, az egyesek előtt esetleg ciki. Szóval vannak igenis emberek, akik ezt gondolják, de itt hirtelen valahogy eltűnnek. Itt mindenki mondja, hogy mindenki legyen olyan, amilyen akar, stb., de a világ mégis tele van bunkókkal. kezdem azt hinni, hogy akik ide írnak, sose mennek ki az utcára, és akik a bunkó emberek, azok elől ez az oldal el van titkolva, nem tudnak róla, és nem írhatnak ide...
2014. febr. 4. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
engem pl felpontozhatnátok :D, mert mindig lepontoznak :( sok a sügér
2014. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenki hétköznapjában vannak idióták.

De az miért meglepő, ha azt mondjuk, hogy azt a zenét hallgassa, amit szeret?


Aki ezt írja, az így is gondolja, mert általánosságban az ilyen választ adók nem a "trendi" tucatot hallgatják.

Az élet ezen területén nem tudsz olyat mondani, ami ciki lenne, maximum a te ízlésednek nem megfelelő.

Aki beleköt más zenei(és filmes) ízlésébe, az a világ legnagyobb barma.


Ha felveszel egy hosszú szárú zoknit szandállal, az ciki. Aki erre a kérdésre azt felelné hogy oké, az azért lenne, mert ő is úgy hordja.


Viszont ha megkérhetnélek, mondjál nekem légyszíves egy nagyon égő zeneszámot.

2014. febr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mirk ***** válasza:
31%

Üdv az Interneten!

Itt mindenki megértő, kedves, jóságos, szentéletű, hibátlan, pompás szerető és nagyon intelligens.

2014. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, csak a 3. értette meg, amit írtam, ami talán az én hibám is.

2., Te úgy mondod, mintha én azt állítottam volna, hogy valamelyik zene ciki. Én csak azt mondtam, hogy léteznek a világon emberek, akik szerint egyes zenék igenis cikik. Pl. nézz be olyan kérdésekhez, tinédzserek vitatkoznak, hogy Justin Bieber, meg a One Direction, meg a nem tom melyik tinisztár jó-e, ott mindenki mondja, hogy ezek milyen gázak. De ha valaki (nem én) általánosságban teszi fel a kérdést, akkor hirtelen mindenki felveszi a "semmi sem ciki" arcot, és el tudom képzelni, hogy ugyanazok az emberek, akik a másik kategóriában csúfolódnak. sosem láttam még olyan választ ilyen kérdésre, hogy "de igen, szerintem igenis ciki".


Persze az is tény, hogy sokan azért írják ki az ilyen kérdéseket is, hogy mindenki nyalja a se ggüket, hogy ők hallgatnak jó zenét, és a többiek az agyhalottak.

2014. febr. 4. 01:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a kérdést meg a válaszokat, akkor rájössz, hogy nincs igazad:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__53468..

2014. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg pont az értelmesebb részleg próbálta arra ösztönözni a zenés kérdezőt, hogy tegye azt, szeresse azt, amit jónak lát. Én mondjuk élőben is leszarom, mit szeret a másik, csak amikor a vonat fülkéjében a másik végről hallom azt, hogy a gyerek mit hallgat, na az idegesítő, főleg, ha nem szeretem az adott stílust... :)
2014. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem képmutatás.

Az ember nagyon könnyen megértő, könnyen dönt jól, ha az életére a döntés nincs hatással. Többnyire tudjuk mi a helyes, csak nagyon sok más (többnyire érzelmi) tényező is hat ránk minden döntésnél.

2014. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert lényegi különbség van a szerinted jó, és a szerinted gáz között.

Ha azt kérdezed szerintem ezek jók, azt válaszolom hogy úgy szar ahogy van.

Ha azt kérdezed, hogy gáz-e, azt mondom nem az.


Általában az a gáz dolog, amit a társadalom legtöbb rétege elítél.

Lásd, az általam említett zokni, szandál kombinációt, vagy esetleg a kövér nő cicanadrág, esetleg topp kombinációt.

Vagy férfiaknál a vastagra hagyott pajesz, esetleg napjainkban már az övtáska is ilyennek számít.


De ilyen témában hogy zene mindig is lesz pro és kontra.

A 13 éves tinilányok ezt hallgatják. A gond ott kezdődik ha valaki leragad az ilyen együtteseknél.

2014. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert itt az interneten annyit látsz egy idegen emberből, amit ő megoszt magából. A jelen kérdés esetében leírta azt, hogy milyen zenét hallgat. Míg a valóságban azt is láthatod, amint pl. ugyanez az ember ezzel a bizonyos zenével a fülében trágárul beszél, közben dohányzik, a csikket eldobja az utcán stb. Élőben jóval több kiderülhet egy idegen emberről már első ránézésre is, mint a neten. Ezért a neten könnyű jószívűnek és megértőnek lenni másokkal, hiszen mindenki igyekszik saját magát a legjobb színben feltüntetni.
2014. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben van, lehet, hogy igazatok van.

(A linkelt dolgokat nem olvastam végig, láttam én elég kérdést, az alapján ez a benyomás alakult ki.)

2014. febr. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!