Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért ilyen képmutatóak sokan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen képmutatóak sokan?

Figyelt kérdés
Több kérdést és válaszokat is elolvastam itt és teljesen megdöbbentem. Ugyanazok az emberek lehurrognak valakit, mert nem akar lagzit. Kioktatják, hogy a lagzi nem a vendégek lenyúlása, mivel mindenki szívesen ad ajándékot. A másik kérdezőt meg azért oltják, mert mondjuk csak egy egyedi, de kreatív ajándékra futná neki. Hogy is van ez? Ti értitek ezt?

2013. nov. 6. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Nárcisztikus személyiségzavar a neve ennek az önértékelési zavarnak. keress rá a neten s mindent meg fogsz érteni.
2013. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hűha egyes! Ha ez igaz, jó sok pszichiátriai eset fordul meg itt :)! Bár így nézve tuti igazad van!
2013. nov. 6. 15:51
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Azt is leosztják egyébként, aki akar lagzit. Meg azt, aki két tanús esküvőt akar. Meg azt, aki nagy esküvőt rokonokkal, barátokkal. Meg azt, akik otthon tartják a "lagzit", ott sütnek főznek. Meg azt, aki étteremből rendel. Meg azt, aki habos menyasszonyi ruhát akar, meg azt, aki egyszerűt, azt, aki drágát, azt, aki olcsót. Azt, aki szerint illik nászajándékot vinni, azt aki szerint nem kell. Sorolhatnám, de nem akarok oldalakat írni. :D
2013. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Miből gondolod, hogy ugyanazok a kommentelők?
2013. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt akartam mondani, amit a négyes, nem mindenki válaszol minden kérdésre.
2013. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
A sok kritikus/kritika miatt lesznek képmutatóak az emberek. Az, hogy miért akarnak ezeknek megfelelni, az egy másik kérdés.
2013. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerű, nekik nincs és nem is volt lagzijuk, és irigyek.
2013. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Salx Narval ***** válasza:
40%
Én a saját véleményemet sem tudom mindig elfogadni, hogy tudnám a tiéteket? :D
2013. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-asnál a pont :D
2013. nov. 6. 16:38
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
gondolom olyanoknál figyelte meg, akik kiírják a felhasználó nevüket a válasszal autómatikusan.
2013. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!