Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire megfogyatkoztak a...

Ennyire megfogyatkoztak a minőségi lányok manapság, miért ilyen defektesek, álszentek, aljasak a mai lányok?

Figyelt kérdés
Még van képe azt hazudni, hogy ő akar ismerkedni, közben látta, h írtam neki és válaszra is csak két nap után méltatott. Ez egy tiszteletlen kis debreceni lány amúgy, már a külsejéből is gondolhattam volna,hogy olyan, mint a többi szutyok ebben a városban. -.- De ez még semmi, valamelyik úgy szívatott meg, h találkába belement de csak utána volt képe megmondani, h fogadás volt az egész és ő rondának tart engem és kb egy fél oldalban lealázott, míg ott amíg egymás szájában voltunk nem mert meg sem mukkanni semmi negatívat, csak nyalizni tudott végig. Még tudnék mit sorolni ezekről a mai lányokról, annyira csalódtam bennük, h nem is értem másnak miért van rendes barátnője, szerintem az is kamu és a háta mögött félrdeug minimum a háta mögött. -.-
2013. nov. 5. 20:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Tégy úgy, mint én:

NE FOGLALKOZZ A NŐKKEL! :)

2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
van normalis lany csak nagyon ritka,de ha kitarto vagy akkor megtalalhatod:)
2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Hát akkor miért neki írtál, ha már a külseje sugallta???

Veletek meg ez a baj ám, rinya megy, de közben az ilyen külsejűekre mentek!!! A többit nem veszitek észre! Ez a te bajod!

2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%

Általánosításból jeles.


És most jól figyelj.


AZÉRT MERT KIBAXOTT VELED EGY(!!) LÁNY ATTÓL MÉG NEM AZ ÖSSZES ÁLSZENT ÉS ALJAS!!!

2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
41%
A NŐK HÜLYÉK EZT SOSE FELEDD.
2013. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Úristen.. ilyen r*bancokkal ne foglalkozz.. vannak szép kapcsolatok, amik tényleg működnek, csak ritkák. Épp ezért nem szabad feladni a "keresést"
2013. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Tudod, mindenki azokat az embereket vonzza, aki hasonlít önmagára. Ez egy természetes dolog, sajnos tudomásul kell venned, hogy ha nem vagy értelmes és normális ember, akkor neked sem szabad értelmes és normális lányokra várnod.


Elégedj meg azokkal, akik a te értelmi szinteden állnak (a helyesírásból és megfogalmazásból kiindulva ez elég alacsony).

2013. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 errre ***** válasza:

Azért, mert haragszol pár hülyére, még ne általánosíts!

22/N

2013. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de ugyanezt el lehet mondani a férfifelhozatalról is. Mindegyik komoly, szerető barátnőt akar, aztán áll sorban a buliban a magát leginkább kitevő lánynál. Vagy nyafog gyakorin, de oda nem menne élőben senkihez.
2013. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%
Nőbe és kutyába sose bízz. :D
2013. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!