Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznéd a mai...

Hogyan jellemeznéd a mai embereket egy idegen bolygóról érkezett lénynek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tökéletesen érti a földi kommunikációt, és arra kér, hogy egy héten keresztül mesélj neki a saját szemszögedből rólunk, emberekről.

Hogyan kezdenél hozzá? Megmutatnád neki a gyakorin feltett kérdéseket, és válaszokat, aztán rakja össze magában?

Vagy akkor félő, hogy pattanna, mint a zománc, és hátra se nézve nyomna padlógázt?

Vagy felszállnátok a 7-es buszra, és mennétek 2 kört?


2014. febr. 4. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én inkább arról mesélnék neki ami éppen érdekli.

Mert én sem szeretem például amikor egy házaló ügynök akaratom ellenére pergő nyelvével mesél termékéről, le sem lehet állítani, az nem is zavarja hogy engem az a terméke nem érdekel. Például hosszú percekig kínálja hevederzárjait, közben fel sem tűnik neki hogy az ajtómon én is azt mutogatom. De azért folytatja.

2014. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

A gyk-t nem mutatnám meg neki, mert nem tükrözi hűen a valóságot, mivel itt mindenki képmutató, doktor, hűséges és olyan mint a tigris a micimackóban, mindenhez Ő ért a legjobban.

Ha a való életet szeretném megmutatni neki, akkor beállítanám egy hipermarket pénztáránál várakozó sorba, kitenném egy buszmegállóba, felszállítanám egy helyközi járatra, meginvitálnám egy Hétfő délelőtti okmányirodai várakozásba, beültetném egy alsó kategóriás suzukiba és útnak indítanám Budapestre reggel 8 előtt az M7 bevezető szakaszánál. Valamint matek feladatot is adnék: Kap négy sárga papírfecnit amin különböző számjegyek állnak. Valamint kap mellé egy darab papírfecnit egy bizonyos számjeggyel ellátva, a feladat az, hogy az egy darab fecnit ossza el igazságosan a négy sárga fecnire úgy, hogy jusson is, maradjon is. Ezek után nem lenne szükséges semmiféle jellemzés, a legfontosabb, leggyakrabban használt szavakat megtanulná gyorsan, mint pl: anya, bürokrácia, kormány, vezetés, jobb, bal, gáz.

2014. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanék neki semmit. Elvinném emberek közé, színházba, múzeumokba, szórakozóhelyekre és hagynám, hadd tapasztaljon meg dolgokat. Ha kérdése van akkor válaszolnék neki legjobb tudásom szerint. :)
2014. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmutatnám neki a végbéltükrözést.
2014. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értékes hozzászólásokat, én mindenkit díjaztam!


A 4-es válaszon azért elgondolkodtam, hogy mennyiben mutatna valós képet rólunk, de mivel ez is egy szemszög, így természetesen zöldeztem.

2014. febr. 4. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegen bolygóról érkezne ide bárki, akkor kb minimum 1000 évvel fejlettebb lenne mint mi, szóval ilyen tudással rendelkező lény szemében mi papucsállatkák vagyunk.


Sőt ha szétnéz, akkor azok alá sorol minket fajilag, mivel az 1ik papucsállatka nem bántja a 2ik papucsállatkát %okét, földterületért, hovatartozásért, papírfecnikért, vallási beállítottságért vagy azért mert zöldebb tőle.


Gyakori kérdéseket nem mutatnám meg neki, mert 1 mp után biztos visszaszállna az űrhajójába és végképp eltörölné az összes emberi lény, összes dnsét az univerzumból.

2014. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önzőek, kegyetlenek és végtelenül gonoszok. Elenyészően kevés a kivétel, ezer évig sem fog találkozni normálissal, nekem sem sikerült, úgyhogy csakis retúrjeggyel jöjjön!
2014. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!