Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk? Véleményt kérek

Fiúk? Véleményt kérek

Figyelt kérdés
12 éves vagyok de kinézek 14 15 nek is:D 165cm és 50kg vagyok szép alak kerek fenék szép hosszú haj:D és a koromhoz érett vagyok sokkal.vélemény?

2014. febr. 4. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Menj aludni!
2014. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia teccel járunk.
2014. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a szokásos....beképzelt kis tinipunci aki azt hiszi hejde világszépe és itt vár magasztalást.

Egyetértek az elsővel, gyereknek ilyenkor már ágyban a helye. Jó éjt, kislányom!

2014. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De most mégis milyen véleményt kéne írnunk? 2 évvel idősebbnek nézel ki és jó tested van, hát oké elhiszem, én innen nem látom :D
2014. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, van ilyen, aki majd 40 évesen 60-nak néz majd ki.
2014. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ám a jellemzés. Kinézek 14-15nek. És?

Szép alak? Ez relatív kinek szép.

Koromhoz érett vagy?


Tudod mit mond a kéményseprő a tükör előtt?

Koromhoz képest egész jól nézek ki.


Hát jányok gondolkodjatok már, se kép se semmi oszt lögyen véleményem?

2014. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen a hatványozást tanultam, nem a seggemet reklámoztam a kisfiúknak itten, ha volt már akkor egyáltalán ez a gagyi oldal :)
2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Tapasztalt pedofilok véleményét várom a testemről, kérésre fotót, címet, telefonszámot küldök, sütiért cserébe megmutatom a szép kerek fenekemet is"
2014. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
WTF!? Most ez az új trend..? Már a sokadik ilyen kérdést látom és le vagyok döbbenve! Nem kéne bannolni ezeket? Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy nem elégedtek meg a fészen csücsörítős képeitekre kapott lájkokkal, még itt kell kiirkálnotok, hogy milyen szépek vagytok.. Mi lesz a következő? Utcán odamész vadidegenekhez és elkezded riszálni magad? Tizenkét évesen?? Mi a szösz van itt emberek, mivé válik ez a világ? :S Hol vannak ezeknek a gyerekeknek a szülei? Ez nagyon durván szomorú és egyszerűen felháborító!
2014. febr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na es itt kezdodik el az a furcsa...megmagyarazhatatlan folyamat aminek koszonhetoen kialakult a "hulye kis p*csa" kifejezes.
2014. febr. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!