Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgősen kérek véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen kérek véleményt erről tőletek? Az amire gondolok?

Figyelt kérdés

tegnap már írtam,hogy a barátom szakított velem egyik napról a másikra,sok mindent rám fogott,hogy miattam volt rossz ez meg az ezért nem akar velem lenni.évekig voltunk amúgy együtt.mostanában alig találkoztunk utóbbi egy hónap.azóta kerestem egy párszor,és ma megírtam neki egy üzenetet,hogy szívtelen,és nem értem,hogy lehetett képes csak így véget vetni az egésznek,hogy volt képes hazudni nekem,ki tudja,hogy kivel volt eddig együtt,és miket nem mondott el nekem,hogy remélem vissza kapja a sorstól ezt a fájdalmat,és nem hogy volt képes a szembe hazudni.mire annyi választ írt,hogy hát te nem vagy normális majd elkezdett hívogatni,folyton csak hívott.

én arra gondoltam,azért mert azt hiszi,hogy tudom,hogy megcsalt. ezért válaszolt csak ennyit.és ezért hívott annyiszor hogy meg tudja mit tudok.

mert ha nem lett volna igaz amit írok,akkor simán válaszol rá.de így?legalábbis én biztos vagyok benne,hogyha megcsalnék valakit és ezt írná pontosan így reagálnék rá...

de már nem érdekel a srác,soha többé nem keresem,az üzenetben is megírtam neki,hogy vége a részemről is..


2013. nov. 25. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol vele?
2013. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor ne foglalkozz vele :)
2013. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajna nem értem mit mondasz, de az írásodból még csak okosnak sem mondanálak.
2013. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kicsit értelmetlenül írtam,bocsánat. az elejét úgy értettem,hogy már a kapcsolatunk végén kb egy hónapig alig-alig találkoztunk,mindig a munkára fogta,hogy ne találkozzunk.és tegnap szakított.azóta váltottunk pár üzenetet,és a lényeges amit ma írtam neki..
2013. nov. 25. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Majd az élet "meghálálja" neki :D


Szerintem megcsalt...


Ha van kedved beszélgetni, akkor írj :)

2013. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt nem értem ..
2013. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó fáj a dolog,és belül érdekel,de már nem jönnék vele össze újra! csak kíváncsi vagyok,hogy szerintetek mi lehet?
2013. nov. 25. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy szerintem mi lehetett? Halvány sejtelmem sincs, de nem is érdekel. Te miért foglalkozol vele, ha egyszer vége van? Zárd le magadban és ennyi.

Egyébként mi értelme megkérdezni ismeretlenektől, hogy szerintük mi történt vagy nem történt? Ez változtat valamit a helyzeten?

2013. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
annyit változtat,hogy ől meggyőztök arról,hogy megcsalt akkor sokkal könnyebben túl teszem magam az egészen.ha meg arról győztök meg,hogy nem csalt meg akkor meg tényleg semmi nem változik.ennyi
2013. nov. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!