Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek fel kérdést ha...

Miért tesznek fel kérdést ha aztán eltűnnek?

Figyelt kérdés

Itt GYK-ra gondolok. Kérdez, Te szinte azonnal válaszolsz, esetleg van valami kérdésed viszont, de csak azt látod, hogy még órák múlva se válaszolt.

Akkor mi a fészkes fenének kérdez ha nincs ideje megvárni a választ???


2014. febr. 5. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

LoL.

Aki nem internetezik legalább napi 4 órát, az takarodjon el az internetrõl!

A net az ôslakóké!

2014. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tűnnek el, olvassák a válaszodat, csak nem reagálnak, mert esetleg még több válaszra várnak, mielőtt megköszönnék a válaszodat.
2014. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mindig reagálom azonnal. Elolvasom, de ha nincs időm, később válaszolok nyugodtabb körülmények között, de egy zöld kézzel jelzem, ha tetszett a válasz.
2014. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Eddig nem is tudtam, hogy hiányzik egy probléma az életemből...
2014. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan kérdést teszek fel, amikor csak egy pontos válasz van, mint pl. "mi ennek a filmnek a címe...?" erre ha megérkezik a válasz akkor azonnal válaszolok rá, és megköszönöm.

De viszont ha olyan kérdésemre várok választ, amiről majdnem mindenkinek más a véleménye, akkor várni szoktam pár napot, hogy gyűljenek a válaszok.

Az is előfordult, hogy egyik feltett kérdésemre csak egy hónap után tudtam reagálni, mert egyszerűen nem jutottam internet közelébe.

2014. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Mi van, ha mondjuk felállt közben és elment a boltba? Lehet neked anyuci-apuci vásárol és egész nap ülhetsz a hátsódon a gép előtt, de nem mindenki van ilyen szerencsés helyzetben
2014. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Hülye vagy.
2014. febr. 5. 11:20
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nincs ideje, akkor nem regisztrál fel ide és nem írogat kérdéseket. Főleg nem kifejtőseket. Ahol nem 1 konkrét megoldás lehet a gondjára. Mert azt nyilván megértem, ha azonnal kap választ ami jó neki, akkor nem ül tovább a GYK előtt.
2014. febr. 5. 11:21
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem egy chat oldal.

Ez egy fórum.

Pontosan az a lényege, hogy az ember kiír egy kérdést, majd szép lassan érkeznek válaszok, amikre majd utólag reagálhat.

X éve így működnek a fórumok, kicsit el vagy varázsolva.

2014. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy szinte minden egyes válaszra írhatnék valamit, de mint a 9. is írta, ez nem cset.
2014. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!