Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak sem áll rá az agya...

Másnak sem áll rá az agya arra, ha valami véget ért, vagy megszűnt? Legyen az szakítás, vagy munkaváltás. Ti hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
Tudni tudja,de újra emlékeztetni kell,hogy ez már nem az a helyzet,persze közben viaskodik a szívvel is folyton...

2014. febr. 5. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen éltem meg például a középiskolát, hogy vége lett, tavaly ballagtam és még mindig nem fogtam fel, hogy vége :/ De a telefonommal is így voltam, szét tört és találtam egy boltot ahol még árulják ujonnan és vettem egy ugyanolyat. Rengeteg dologgal így vagyok, nagyon nehezen tudom megszokni az új dolgokat.
2014. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nehezen :D

mikor egyetemet váltottam, az egész augusztusom traumaként éltem át, azóta is gondolkodok, jó döntés volt-e


mikor belegondolok, hogy lassan lehet költözünk, szintúgy, iszonyat hiányozna a lakás, borzalmasan... el se tudom képzelni h nem ide jövök haza


hosszú kapcsolat után a szakítás szintúgy, több hónapig hiányérzet, és úgy űr itt bent


de én ragaszkodó vagyok mind emberhez, mind tárgyhoz, mind szokásokhoz

2014. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy-egy ilyen trauma egyfajta gyásszal jár, abban pedig normális, hogy eleinte nem tudjuk, nem akarjuk elfogadni, hogy vége valaminek.
2014. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!