Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam-e a barátnőmnek...

Elmondjam-e a barátnőmnek vagy hallgassak róla?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított a pasijával (nem volt komoly) és szerelmet vallott már az elején a srác, de ő ezt nem viszonozta. Majd eltávolodtak és elég csúnyán vége lett kapcsolatuknak. Most megtudtam hogy a barátnőm amolyan fogadás volt neki, és nagyon csúnya dolgokat mondott róla. Nem tudom mit tegyek, inkább mondjam és nézzem ahogy összetörik, vagy hallgassak és maradjon "békében"?

2014. jan. 25. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mit nyersz vele ha elmondod?

mindig ezt mérlegeld.

itt max annyi a nyereség,hogy röhöghetnél azon ahogy összetörik a bnőd.

ez kell neked?

2014. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Szokásos ősi trükk ismét elővéve:D Szerintem spórold meg a fáradságot:D
2014. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben lenne indokolt elmondanod, ha most kiderülne, hogy a barátnőd mégis oda van érte, esetleg szeretné vele újrakezdeni stb. Akkor őt védenéd azzal, hogy felnyitod a szemét. Viszont így csak összetörnéd teljesen a lelkét, és ez kihatna a későbbi párkapcsolataira is, nagyon nehezen bízna meg másokban. Azzal óvod, ha ezt titokban tartod:)
2014. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!