Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják ezt az embertípust...

Hogy hívják ezt az embertípust vagy milyen tulajdonság ez?

Figyelt kérdés

Az átlagnál sokkal jobban vonzódom az elveszett, titkos dolgokhoz, helyekhez, a régi épületekhez, régi fotókhoz, képekhez. Imádom a titkos dolgokat, amiket csak néhány ember ismer. Szeretek találni régi és szép épületeket, főleg ha korábbi története is van. Szeretem az eldugott kisvárosi könyvtárakat és minden eldugott, sokak által alig ismert helyeket.

Az álmaim jelentős részében is ilyen helyek szerepelnek, elhagyatott várak, épületek, szállodák, stb.

Úgy alapjáraton szeretem a csendet és kicsit azt érezni, hogy "elveszett időkben" vagyok.


2014. febr. 6. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Álmodozó, ódivatú, pozitív értelmezésben.
2014. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én egy szóval tudnám illetni: Király! Én is szeretem az ilyet. :D
2014. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Én is imádom ezeket a dolgokat,ha látok valami régi épületeket mindig lefényképezem őket,szivesen vissza mennék az időbe ilyenkor mikor látom ezeket :),am kérdező lány vagy? :D
2014. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kameko-san ***** válasza:
Talán az álmodozó szó illik a legjobban rád. Egyébként ezeket én is nagyon szeretem. :)
2014. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elvont
2014. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!