Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyen bunkók?...

Az emberek miért ilyen bunkók? Fiatal lányokat is úgy tudnak sértegetni. Egyre több lány megkérdezi, hogy szerintünk hogy néz ki. Az emberek pedig bunkók tesznek az érzéseikre. Miért?

Figyelt kérdés
Most épp ettől a kérdéstől jövök ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. de ma már láttam más ilyet is, csak nem tudom linkelni. Vagy csak én spilázom túl?
2014. febr. 6. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Az igazság néha fáj.
2014. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Véleményt kértek, nem lelkisegélyt.

Ha valaki szerint ő ronda, akkor nyilván nem fogja álomnőnek mondani.

Persze ettől függetlenül fogalmazhattak volna tapintatosabban is, ez tény.

2014. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
a lányok azért itt teszik fel az ilyen kérdéseket,mert a barátaik nem mondják a szemükbe az őszinte véleményüket és itt több ember szemszögéből is megtudhatják azt.ez nem feltétlen sértegetés,de az tény,hogy vannak tapintatlan emberek és nem erre az internetes világra gondolok.Sajnos a való életben is sok a tapintatlan ember :-/
2014. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jobb hogyha őszintén megmondják neki a véleményüket, minthogy hamis ábrándokat, gondolatokat ültessenek a fejébe..
2014. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3: igen, ezzel eleve feltételezed, hogy egy barát nem lehet őszinte, és igen, így jutunk el oda, hogy a kislány névtelen idegenek véleményére ad, de a barátaiéra meg nem.
2014. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kameko-san ***** válasza:
Vannak olyanok, akik nem képesek egyensúlyba hozni az őszinteséget és a tapintatot. Annak a lánynak szebben is lehetett volna ugyanazt megmondani. (Mármint pl. az "egész lány egy háj" helyett mondjuk azt írni, hogy "van rajtad felesleg, amit le kéne mozogni".) De hát ez van, ezt kell elviselni.
2014. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilván többségében éretlen kiskamaszok, vagy IQ-hiányos önbizalombetyárok válaszoltak a kérdésére, tőlük pedig ne várja senki azt, hogy elfogadják, hogy a szépség relatív. Bár mondjuk aki felrakja a fényképét bármilyen oldalra, ne várja, hogy értelmes válaszokat fog kapni.

Szerintem nincs semmi baj a kislánnyal, helyes.


De ahogy látom, az éppen aktuális agymosás működik a kérdésre adott válaszolók nagy százalékánál: "sportolj, kövér vagy". Kicsit sem fura, hogy minden nap ezt hallani a tévéből...

2014. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki megkérdezi, hogy mit gondolnak róla, az ne lepődjön meg, ha elmondják..
2014. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában nem ilyenek az emberek csak ezen az oldalon.
2014. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nem értek avval egyet, hogy egy gyereknek ilyeneket kellene csinálnia, tök káros lehet a személyiségére, mert sokan akkor is rondának írják, ha a valóságban sokkal ocsmányabb lánnyal járnak akit szépnek is találnak, még ha a szépség szubjektív dolog is



sokan meg azt hiszik, aki mutogatja magát az szépnek is érzi és csak amiatt mutogassa mert szereti magát , nekem evvel nincs bajom, de sok éretlen személyiségű ember ezeken imád leakadni meg sértegetni és nem figyelembe venni, hogy egy gyerekről van lényegében szó

2014. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!