Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én 23 vagyok, a barátnőm 16....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 23 vagyok, a barátnőm 16. Fél éve vagyunk együtt. Nagyon komoly lány, szerintünk tartós kapcsolat lesz. Korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 16:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon korai...Azt nem tudhatod te se és a barátnőd se h. tartós lesz-e. És sokkal rosszabb úgy szakítani hogy a gyűrűt az orrod elé ledobja vagy csak szétmentek...Meg szerintem a te és az ő szülei se repdesnének az örömtől, de ugye ez a TI dontésetek.
2008. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Igen, én is azt mondanám, hogy elég korai. Én 17 éves vagyok a barátom szintén... mi is tervezzük, de félek, hogy elhamarkodjuk, bár nagyon szeretjük egymást. (L)

De ha a lány komoly és te neked is komolyak a szándékaid akkor miért ne? Szülőkkel kell inkább megbeszélni. Meg kicsit költséges a dolog. :S

2008. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

neked nem, de szerintem neki korai. fél év nem olyan sok idő, iletve sok idő de nem olyan sok hogy azt mondd h vele akarod leélni az életed. még csak 16 éves...annyi minden változhat még. szerintem is várjatok még legalább 2 évet...mig befejezi a sulit

ÜDV

2008. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Ez tényleg korai, majd ha 1 év múlva is ezt gondoljátok, akkor lehet eljegyezni a másikat.
2008. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai. Fél év, az nem olyan hosszú idő. Ráértek még azzal, a lány csak 16 éves. Ha bíztok benne, h tartós kapcsolat lesz, akkor legyen is az :) 1-2év és mehet az eljegyzés :) ***
2008. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Még korai! De mondjuk pont én mondom, akit szintén alig 5 hónap múlva jegyeztek el és 3 hónapja élünk együtt.
2008. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
eléggé korai, mivel 16 éves. ésmégcsak fél éve vagytok együtt. még annyi minden fog változni a lány életében, ezért 16 évesen nemérdemes eljegyezni senkit sem, mikor még ő sem tudja h mi vár rá.
2008. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
MIcsoda???? NAGYON korai!!! 16??? A legtöbb lánynak akkor van az első barátja! Gondolom, h még iskolába is jár... Nem is nagykorú! Úristen... Szerintem nagyon megijedne, ha megkérnéd... Arra már ki sem térek, hogy fél év...
2008. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai. Eljegyzés, összeköltözés, esküvő nálunk így mennek a dolgok, és ehhez ő még nagyon fiatal, de szerintem még te is. Legyetek boldogok, élvezzétek az életet és egymást. :P Fiatalok csak egyszer vagytok, a komoly dolgokra ráértek még évek múltán is. Főleg ha a lány is úgy gondolkodik mint a legtöbb korabeli, hogy először a karierr, majd utána a család.
2008. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eljegzést akkor érdemes tartani, ha már belátható időn belül el szeretnéd venni feleségül. Mert az eljegyzésnek igazából ez a funkciója. Nem az, hogy évekig menysszonyom-vőlegényem névvel aposztrofálhassák egymást a felek.

Ha szeretnétek valamivel jelezni, hogy komoly a kapcsolatotok, akkor vehetsz neki ajándékba egy gyűrűt, de ezt korai lenne eljegyzésnek nevezni.

2008. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!